Блог психолога ліцею

Головна » 2019 » Січень » 23 » Семінар "Доцільність динамічних творчих груп з опрацювання інноваційних технологій за запитом педагога"

23 січня 2019 року в ліцеї відбувся практичний семінар «Актуальні форми роботи з професійного розвитку педагогів. Доцільність динамічних (мобільних) творчих груп з опрацювання інноваційних технологій за запитом педагога». Заступник директора Тараброва С.М. ознайомила присутніх з результатами моніторингу професійної компетентності педагогічних працівників міста в рамках реалізації педагогічним колективом міста науково-методичної теми «Формування професійної компетентності педагога в умовах розбудови Нової української школи», проведеного у квітні 2018 року групою експертів міського методичного центру. Наголос було зроблено на пріоритетних професійних спільнотах з розвитку компетентності, зазначених респондентами; формах презентації власного досвіду; інноваційних технологіях, які впроваджують педагоги міста; найважливіших якостях сучасного педагога, які є складовими професійної компетентності педагога; актуальних формах роботи з професійного розвитку педагогів; пропозиціях щодо організації роботи з професійного розвитку педагогів. Практично спрямованими за змістом були виступи керівників та членів творчих груп: «Підвищення читацької активності ліцеїстів за допомогою інноваційних методів навчання» Кушнеренко О.В., Бондаренко Л.В., «Використання задач екологічного спрямування в навчально-виховному процесі з природничих наук» Микитенко І.В., «Організація проектної діяльності учнів у процесі вивчення фізики» Полулях Т.П. Обмін думками мав конструктивний характер. Учасники семінару прийняли рішення: з метою поширення досвіду роботи мобільних творчих груп з опрацювання інноваційних педагогічних технологій провести майстер-класи для педагогів міста «Використання задач екологічного спрямування в навчально-виховному процесі з природничих наук» та «Організація проектної діяльності учнів у процесі вивчення фізики». Визнано доцільним на засіданнях кафедр суспільно-гуманітарних та природничо-математичних дисциплін продумати інші методичні заходи, які педагоги ліцею можуть запропонувати освітянам міста.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 85 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 5.0/1
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2019/2020 н.р. деталі на сторінці

ДПА 2019