Блог психолога ліцею

Головна » 2019 » Квітень » 15 » Освітня платформа "Критичне мислення". Тренінги професійного розвитку
    Освітня платформа "Критичне мислення". Тренінги професійного розвитку

Концепція реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти «Нова українська школа» та новий Закон України «Про освіту» передбачають докорінну реформу, засновану на інноваційній педагогіці. Одним з важливих напрямів є формування в учнів умінь інтерактивної комунікації, партнерства і критичного мислення. Експерти ГО «Вчителі за демократію і партнерство» й Освітня платформа «Критичне мислення» розробили інноваційні методичні посібники для вчителів із впровадження інтерактивного навчання, педагогіки партнерства і розвитку критичного мислення учнів, а також тренінгові модулі професійного розвитку вчителів з опанування відповідних методик. Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку за вказаним напрямом. Графік найближчих тренінгів у м. Києві:

20 квітня запрошуються учителі історії старшої школи на новий тренінг від Олени Пометун «Запитання та стратегія розвитку критичного мислення на уроці історії і старшій школі» (модуль перший). У програмі практичного тренінгу: що таке критичне мислення та як цього навчають на уроках історії; моделювання уроку, обговорення структури та методики уроку; запитування на уроці історії: методика формулювання запитань, закриті і відкриті запитання, постановка запитань за рівнями Блума; організація роботи учнів з текстами джерел.

04 травня учителі запрошуються на Корисну суботу – практичні майстер-класи від експертів Платформи «Критичне мислення»: «Як починати урок цікаво та ефективно?» - як «включити» учнів в роботу? як зацікавити, мотивувати та залучити до діяльності? як провести актуалізацію коротко й ефективно? «Запитання на уроці: як, навіщо і до кого» - як часто ви запитуєте учнів на уроці? про що і навіщо ви їх запитуєте? чи задоволені ви результатом цих опитувань? як часто на уроці запитують учні? «Оцінка VS самооцінювання: інструменти контролю чи розвитку?» - чому шкільне навчання часто зовсім не працює на розвиток учнів, а навпаки – виснажує та демотивує? чому навичка самооцінювання так важлива для сучасної людини? вчитель – людина, яка контролює чи спеціаліст з розвитку? Учасники отримають іменні сертифікати, що засвідчують участь у педагогічній майстерні «Розвиток критичного мислення на сучасному уроці» (5 годин навчання). Майстер-класи проходитимуть з 10:00 до 15:00 з перервами по 15 хвилин на каву-чай з тістечками після кожного майстер-класу.

18 травня учителі запрошуються на новий практичний тренінг з розвитку критичного мислення «Мистецтво ставити запитання на уроці» від Олени Пометун. У програмі практичного тренінгу: Як поставити коректні й ефективні запитання на уроці? Скільки на це потрібно виділити часу? Як працювати зі спірними запитаннями? Які запитання мають ставити учні та як їх цього навчати? Опрацювання від А до Я методики різних типів запитань: відкриті, закриті, спірні, за рівнями мислення таксономії Блума.

На відміну від онлайн-навчання, учителі отримають реальний досвід та навички роботи, що вже завтра застосують зі своїми учнями. Учасники побувають у ролі як учителів, так й учнів, щоб краще зрозуміти методику зсередини. Усі учасники отримають іменні сертифікати професійного розвитку з вказаними 8 годинами навчання.

Адреса та час проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (у приміщенні Інституту педагогіки НАПН України), 418 ауд., з 10:00 до 17:00. Участь у тренінгу – за обов’язковою попередньою реєстрацією на сайті «Критичне мислення. Освітня платформа» www.criticalthinking.expert у розділі «Найближчі тренінги». Телефон для запитань:+38 095 534 09 81, +38 068229 22 41, Олена Харченко.

Організатори не покривають витрат на проїзд та участь у тренінгу.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 40 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2019/2020 н.р. деталі на сторінці

ДПА 2019