Головна » 2018 » Грудень » 18

18 грудня 2018 року у конференц-залі міського методичного центру в рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України ліцеїсти-члени ліцейського осередку «Плеяди» Славутицького наукового товариства учнів захищали результати власних досліджень у наукових відділеннях хімії та біології, фізики і астрономії. Результати захисту наступні:

• Карячка Катерина, учениця 43 групи біолого-хімічного профілю навчання. Від ... Читати далі »
Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 196 | Додав: HappySmile | Дата: 18.12.18 | Коментарі (0)

16 грудня 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Вітаємо переможців міської олімпіади з російської мови та літератури:

• Макарчук Юлію, 31 група - ІІ місце
  • Волох Анастасію, 31 група - ІІ місце
  • Іванову Анастасію, 41 група - ІІІ місце

та Нечай Тетяну Олександрівну, яка підготувала переможців!

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 102 | Додав: HappySmile | Дата: 18.12.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020