Головна » 2018 » Травень » 26

25 травня відбулось свято родинного єднання «Ми – ліцей, одна сімя, і в цьому наша сила!» На святі присутні почесні гості: міський голова Фомічев Ю.К., заступник міського голови Шинкаренко М.Б., начальник управління освіти і науки Швець Н.П. Директор ліцею Нечай Тетяна Олександрівна привітала всіх присутніх із закінченням навчального року, вручила похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні. Звання «Краща група» вибороли учні 42 групи, звання «Кращий учень» - учениця 33 групи Куліш Софія. Право підняти прапори України, міста, ліцею надано найкращим учням: Куц Анні, Степаненко Юлії, Токару Євгену, Солдаткіній Ксенії, Харловій Валерії, Рубаненку Володимиру ... Читати далі »

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 363 | Додав: SashOK | Дата: 26.05.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020