Головна » 2018 » Травень » 25

25 травня 2018 року ліцеїсти І-ІІІ курсів - учасники V ліцейської науково-практичної конференції «Сузір’я Талановитих. Школа Юного Дослідника» - мали змогу ознайомитися з результатами досліджень, які проводили учні 31 групи іноземної філології профілю навчання, 32 групи математичного профілю навчання, 33 групи біолого-хімічного профілю навчання протягом навчального року в рамках виконання курсових робіт:

• Білюк Анна, учениця 32 групи математичного профілю навчання. Дослідницька робота з математики «Орігамі та математика». Науковий керівник - Березовська О.А.
  • Захарчук Наталія, учениця 32 групи математичного профілю навчання. Дослідницька робота з фізики «Енергозберігаючі технології: будинок майбутнього». Науковий керівник – Полулях Т.П.
  • Карячка Катерина, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання ... Читати далі »
Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 333 | Додав: HappySmile | Дата: 25.05.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020