Головна » 2018 » Травень » 18

18 травня в рамках реалізації проекту "День мастер класів" І фестивалю учнівських проектів "Classний ліцей" до учнів 11 групи завітала директор АРР Старовойтова А.О. Вона презинтувала тренінг "Хто виграв час, той виграв все", який навчив учнів розпоряджатися своїм часом, знаходити "крадіїв часу", розуміти цінність часу. Зустріч пройшла динамічно і результативно.

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 253 | Додав: SashOK | Дата: 18.05.18 | Коментарі (0)

Життя людини починається з родини. Саме батьки є прикладом для своїх дітей, і від них залежить подальше майбутнє їх нащадків. Українська народна педагогіка на основі багатовікового досвіду завжди підтримувала культ Матері і Батька, культ Сім’ї - «Молодь багата мудрістю мами й тата», «Яка хата – такий тин, який батько – такий син».
В рамках декади родинного виховання в ліцеї пройшов ряд заходів, а саме: фотовиставка «Моя сім’я – моя фортеця», музичний етюд «Мамо, ти завжди велична», бесіда «Родина - маленька держава», круглий стіл «Батько і мати – два сонця гарячих». З лідерами учнівського самоврядування було проведено психологічну гру «Мій ... Читати далі »

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 260 | Додав: SashOK | Дата: 18.05.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020