Головна » 2018 » Травень » 10

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль наших дідів та прадідів у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.З цієї нагоди відбулася зустріч учнів 21 групи і членом організації «Діти війни» Купрієм Л.І., який розповів про своє дитинство у роки війни, про визволення Ніжину. Учні 23 групи поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Дніпра». Так ... Читати далі »

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 263 | Додав: SashOK | Дата: 10.05.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020