Головна » 2018 » Травень » 04

Учнівське самоврядування – це можливість активних учнів проявити свої творчі та лідерські здібності, втамувати спрагу в спілкуванні, взяти участь у колективних проектах тощо. І цього разу лідери були залучені до міського арт-проекту, мета якого – збереження довкілля. У лісовій зоні міста будуть розміщені бетонні смітники, які розфарбували лідери учнівської самоврядної організації "Гарт", нагадавши мешканцям про необхідність охорони природи і навколишнього середовища під гаслом "Save naturе - save life",  що означає "Врятуй природу- врятуй життя"

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 180 | Додав: SashOK | Дата: 04.05.18 | Коментарі (0)

04 травня 2018 року захистилися ліцеїсти ІІІ курсу:

• Данцит Єлизавета, учениця 31 групи профілю іноземної філології, робота «Популярність літератури в ХХІ столітті», науковий керівник – Бондаренко Л.В.;
  • Скорик Олександр, учень 33 групи біолого-хімічного профілю навчання, робота «Лактазна недостатність», науковий керівник – Артем’єва І.В.;
  • Карячка Катерина, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання, робота «Вплив засобів догляду на стан волосся людини», науковий керівник – Рафаловська Н.О.
  • Колонтай Оксана, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання, робота «Гриби як унікальні організми», науковий керівник – Рафаловська Н.О.
  • ... Читати далі »
Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 324 | Додав: HappySmile | Дата: 04.05.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020