Головна » 2018 » Лютий » 25
Учні повинні добре орієнтуватися у світі професій, отримуючи ще середню освіту. Це складне завдання і не завжди під силу підлітку, тому для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій. Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Профорієнтація спрямована на досягнення збалансованості між професійними інтересами та можливостями людини й потребами в конкретних видах професійної діяльності. Саме з метою допомогти у виборі професії, та впевнитись у правильності свого вибору, до учнів 42 групи завітала Юхновець Ю.О., ... Читати далі »
Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 186 | Додав: SashOK | Дата: 25.02.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020