Головна » 2018 » Лютий » 14

14 лютого 2018 року у Славутицькому ліцеї відбувся семінар заступників директорів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області - слухачів курсів підвищення кваліфікації Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського. Перед слухачами виступили директор ліцею Нечай Т.О., заступники директора Леонова Л.М., Тараброва С.М., які ознайомили присутніх з особливостями організації навчального процесу у закладі.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 186 | Додав: HappySmile | Дата: 14.02.18 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців обласної олімпіади з інформатики:

• Лисенко Поліну, 22 група - ІІ місце
  • Бутилова Івана, 42 група - ІІ місце

та вчителя Шаповала Володимира Олександровича, який підготував переможців!

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 141 | Додав: HappySmile | Дата: 14.02.18 | Коментарі (0)

Будь-яка робота має приносити задоволення, і не лише матеріальне, але й духовне. І щоб не нудьгувати на роботі по 8 годин щоденно важливо правильно обрати професію. Допомогти  більше пізнати себе у виборі професії до учнів 22 групи завітала Юхновець Ю.О., заступник начальника відділу надання соціальних послуг. Учні мали можливість задати запитання і отримати на них відповіді.

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 169 | Додав: SashOK | Дата: 14.02.18 | Коментарі (0)

Шановні батьки! Відновлюється гаряче харчування у ліцеї, обід буде готуватися у ліцеї штатними працівниками.  Вартість 20 грн. Пільгові категорії (як і в минулому семестрі) харчуються безкоштовно. Реквізити для оплати.

Переглядів: 222 | Додав: SashOK | Дата: 14.02.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020