Головна » 2018 » Лютий » 13

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

• Куліш Софію, ученицю 33 групи, відділення «Хімія та біологія», секція «Зоологія, ботаніка» – І місце. Науковий керівник - Микитенко І.В.
  • Сибірську Анну, ученицю 41 групи, відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Журналістика» – І місце. Науковий керівник - Руденко М.Ф.
  • Щур Марину, ученицю 41 групи, відділення «Історія», секція «Всесвітня історія» – ІІ місце. Науковий керівник - Курач Л.С.
  • Садову Анну, ученицю 43 групи, відд ... Читати далі »
Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 234 | Додав: HappySmile | Дата: 13.02.18 | Коментарі (1)

Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії:

• Гавриш Тетяну, 12 група - ІІ місце
  • Рамуль Анастасію, 12 група - ІІІ місце
  • Грищенко Ксенію, 32 група - ІІІ місце

та вчителя історії Курач Людмилу Сергіївну, яка підготувала переможців!

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 130 | Додав: HappySmile | Дата: 13.02.18 | Коментарі (0)

Славутицький ліцей © 2020