Наш заклад - це багатопрофільний ліцей, в якому  266 учнів, 28 педагогів, 1 бібліотекар, 17 технічних працівників.

Мова навчання - українська.

Cлавутицький ліцей організовує навчання за такими формами: інституційна очна (денна), індивідуальна (екстернат, педагогічний патронаж)

Платні додаткові послуги у закладі не надаються.

Навчання відбувається дворівнево:

• І - ІІ курси (відповідно 8 -9 класи загальноосвітньої школи);

Поглиблене вивчення предметів:

1. алгебра
  2. англійська мова
  3. біологія
  4. хімія
  5. фізика
  • ІІІ - IV курси (відповідно 10 - 11 класи загальноосвітньої школи).

Профілі навчання:

1. математичний
  2. української філології
  3. іноземної філології
  4. біолого-хімічний
  5. інформаційно-технологічний

8 клас (І курс) - систематизація знань, підвищення культури мислення і мовлення; поглиблення загальноосвітньої підготовки.

9 клас (ІІ курс) - глибокі знання з базових дисциплін; розвиток культури розумової праці, культури спілкування, підготовка до поглибленого спеціалізованого допрофесійного навчання.

10 - 11 класи (ІІІ - IV курси) - систематизація і узагальнення базових знань, поглиблена спеціалізована допрофесійна підготовка математичної, гуманітарної, економічної, правової спрямованості; формування цілісних уявлень про життя, відчуття себе як особистості, яка може впливати на хід подій; реалізація потенційних можливостей на розвиток талантів, мотивація готовності до навчання у вузі.

Філософією та змістом життєдіяльності ліцею є науково-дослідницька діяльність ліцеїстів і педагогів.

Принцип ліцейської педагогіки - системне і органічне поєднання навчальної та науково-дослідницької діяльності.

Славутицький ліцей © 2020