• Розклад занять
  Розклад занять у ліцеї
  Розклад консультацій

  Розклад факультативних занять у ліцеї

  Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
  Розклад дзвінків у ліцеї

  1-й урок 08.30 – 09.15
  2-й урок 09.25 – 10.10
  3-й урок 10.30 – 11.15
  4-й урок 11.35 – 12.20
  5-й урок 12.40 – 13.25
  6-й урок 13.35 – 14.20
  7-й урок 14.30 – 15.15
  8-й урок 15.25 – 16.10

  МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

  Міжнародні проекти

  Літопис ліцею

  Блоги вчителів
  Фон под ссылками

  Блог Олега Приходька


  Блог Світлани Тарабрової


  Блог Людмили Бондаренко


  Блог Наталії Соловйової


  Блог Зінченко Валентини


  Блог Гніденко Олени


  Блог психолога ліцею  Цивільна оборона

  Насильству - ні!
  Національна дитяча гаряча лінія
  Національна гаряча лінія

  Свята
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Статистика

  Приходько Олег Володимирович

  Дата народження   04.12.1973

  Посада вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни

  Звання, нагороди (дата) "учитель-методист" (2017 р.) Почесна грамота міського голови, 2001рік.; Диплом міського комітету по фізичній культурі і спорту, 2004рік.; Грамота завідуючого відділом освіти, 2004рік.;  Почесна грамота міського голови, 2005рік.; Диплом ІІ ступеня за участь у міській педагогічній виставці «Освіта Славутича - 2009», 2009рік.; Почесна грамота Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 2009рік.;  Грамота міського голови за підсумками місячника «Молоде покоління обирає здоров’я», 2011рік.;  Диплом Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів за участь в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012», 2012рік.; Диплом  завідуючого відділом освіти «Золотий фонд міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2012»», 2012рік.; Подяка відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради за підготовку переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, 2013р.; Подяка департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, 2013р. Подяка міського голови за вагомий особистий внесок у фізичне виховання підростаючого покоління м. Славутича та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, 2013р.,

  Це висококваліфікований фахівець, невтомний ентузіаст фізичної культури і спорту, ініціатор багатьох починань: практичних занять, відкритих уроків, створення належної навчально-методичної матеріальної бази; роботи спортивних секцій за інтересами.

  Олег Володимирович відмінно володіє методикою сучасного уроку фізичної культури. Він забезпечує високу якість уроків шляхом ретельного відбору сучасних форм і методів навчання, чіткої організації та взаємозв'язку всіх типів уроку, розумного використання спортивного інвентарю та обладнання.

  Заняття проходять емоційно, на ігровий і змагальній основі. Завдяки диференційованому та індивідуальному підходу до навчання, використання міжпредметних зв'язків, вчитель добивається того, що учні одержують відомості в області гігієни, володіють навичками самоконтролю, вчаться аналізувати, зіставляти факти, активно оперувати отриманими знаннями, вміннями та навичками. У процесі навчальних занять педагог приділяє велику увагу формуванню в учнів морально - вольових якостей, вихованню свідомої дисципліни, почуття товариства і колективізму.

  Олег Володимирович постійно працює над якісним виконанням програми з фізичної культури. У його системі роботи використовуються різні форми і методи активізації рухливої діяльності учнів, міжпредметні зв'язки, диференційований підхід до учнів, формування умінь і навичок самостійно займатися фізичними вправами. Учитель вміло проводить діагностику і моніторинг стану здоров'я учнів, вихідних показників фізичної підготовленості школярів і, спираючись на результати аналізу, підбирає відповідні завдання, вправи на уроках.

  Вчитель організовує і проводить на високому методичному рівні позакласну фізкультурно-масову і спортивну роботу. Це дає змогу ліцею протягом 3 років підряд займати призове місце в загальному заліку міської спартакіади школярів. Серед вихованців Олега Володимировича багато спортсменів - розрядників, учасників міських, обласних змагань з футболу, легкої атлетики, плавання. Успіхи своїх учнів Олег Володимирович пов'язує з добре поставленим в ліцеї навчальним процесом, який пронизаний ідеєю виховання в учнів свідомої дисципліни. Учитель вважає, що свідома дисципліна на уроках визначається тим, наскільки учні зайняті навчальною роботою. Саме уроки фізичної культури мають найбільші можливості у її вихованні, оскільки їх можна будувати за сценарієм природного задоволення потреб учнів у русі. Тож застосовуючи на уроках фізичної культури різні методи і прийоми виховання свідомої дисципліни, вчитель завжди намагається дійти до душі кожного учня для того, щоб він полюбив цей предмет, з великою радістю йшов на уроки. Олег Володимирович займає активну життєву позицію. Він постійний учасник міських та обласних змагань з пожежно-прикладного спорту, футболу, волейболу, член суддівських колегій спартакіад школярів. На думку учнів, педагогів, батьків Олег Володимирович висококваліфікований, професійно підготовлений сучасний учитель фізичної культури з творчим підходом до вирішення будь - якого виховного, освітнього, оздоровчого, розвивального завдання.

  Оголошення
  ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2019/2020 н.р. деталі на сторінці


  ДПА 2019

  Актуально
  НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


  Навчання
  Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

  ЗНО
  Пробне ЗНО 2019

  Український центр оцінювання якості освіти
  Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
  Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

  Абітурієнтам

  Допомогти ліцею

  Архів новин
  «  Травень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031

  Форма входу

  Бібліотека ліцею

  Славутич - наш дім

  Славутицька міська громада

  Освітні сайти
  МОНУ

  ІІТЗО

  КОДА

  ДОН

  КВНЗ КОР "АНО"

  Управління освіти

  Славутицький ММЦ

  ПедПРЕСА


   Славутицький ліцей © 2019
  Користувачі на сайті