Блог психолога ліцею

Тараброва С.М.

248 учнів,

22 педагоги

Освітні проекти на міжнародній платформі eTwinning:

3.1. Lets share our values

Учні 11 групи

(20 осіб)

Естонський міжнародний освітній портал MIKSIKE

Lets discover the world together Відкриваймо світ разом (Конкурс відео запитань)

Естонія,

Литва,

Латвія,

України, Грузія

Соловйова Н.С.,

учасник проекту

Учні (5 осіб):

41 група -1,

32 група -1,

31 група -1,

43 група -2,

1 педагог

4*Два відеоролики стали переможцями. З них зробили вікторину, у якій ліцеїсти можуть взяти участь до 26.11.2018. Три інші відеоролики отримали дипломи учасників.

YOUR Ideas YOUR Initiatives 2017

Організація Об'єднаних Націй проголосила 2011-2020 роки «Десятиліттям дій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху» з тим, щоб сприяти зменшенню числа смертей на дорогах у всьому світі. У попередні роки школи з 13 країн світу брали участь у програмі Ваші Ідеї-Ваші Ініціативи, розпочатої компанією Renault. Цього року Славутицький ліцей запросили представляти Україну і приєднатися до даної освітньої програми, яка дозволяє школам, їх учням, студентам і освітнім закладам зробити свій внесок у безпеку на дорогах.

Сайт "Безпека та мобільність для всіх" ("Safety and Mobility for All" site)

Проект "Ваші ідеїваші ініціативи" ("Your ideas - your initiatives") project

Facebook account of YOUR Ideas - YOUR Initiatives

Our school story on the Contest site

Сторінка з проектом ліцею на сайті конкурсу

The United Nations has declared 2011-2020 as the Decade of Action for Road Safety, in order to decrease number of road deaths worldwide and YOUR Ideas YOUR Initiatives is an educational program that allows schools, their students and educational communities give their contribution to safer roads; a kind of a challenge on road safety and mobility launched by Renault.

The project "YOUR ideas, YOUR initiatives" involves many schools from selected countries around the world that are committed to achieving changes in their community with regards to Road Safety and Sustainable Mobility. The participation is free and offers the chance to win prizes!

Slavutych Lyceum was invited to participate and represent Ukraine together with some other schools this year.

В кінці червня було підведено підсумки цьогорічного конкурсу проектів з безпеки дорожнього руху від компанії Рено «Ваші ідеї – Ваші ініціативи» у якому брали участь 79 шкіл з обраних країн, які представили 83 проекти.

Україну в цьому році представляли:

1. Бориславська державна гімназія

2. Київська гімназія № 136

3. Київська спеціалізована школа №57

4. Львівська загальноосвітня школа № 32

5. Рівненський обласний ліцей

6. Славутицький ліцей

7. Український гуманітарний ліцей (м. Київ)

Члени журі відзначили, що в цьому навчальному році було важко зробити вибір, оскільки всі проекти були дуже цікаві та якісно представлені.

Список фіналістів, переможців та їх проектні роботи можна побачити за цим посиланням.

Нажаль, наша команда не виборола призового місця, але сама участь у проекті була досить цікавим досвідом і для учнів і для закладу. Всі учасники проекту отримали сертифікати у яких зазначено, що вони зробили вагомий внесок у безпеку дорожнього руху у своєму місті.

22 вересня 2017 року у рамках роботи XXIV Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2017», у залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради відбулася зустріч з нашими латвійськими гостями. Ліцеїсти презентували англійською мовою свої науково-дослідницькі роботи історико-краєзнавчого та фізико-астрономічного спрямування для учасників латвійсько-українського освітнього проекту. Одним з результатів зустрічі стало запрошення викладачів фізики міста Славутича до Латвії для обміну досвідом.

Докладніше про захід на сайті ММЦ

Конкурс “LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!”

У квітні-вересні 2018 естонський освітній портал Міксіке проводив міжнародний конкурс “LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!” - конкурс цікавих відеозапитань для учасників з України, Естонії та Грузії про світ, який вони відкривають для себе в подорожах. Необхідно було розповісти про своє відкриття у формі запитання і тим самим дати всім іншим шанс також стати віртуальними мандрівниками. Всі роботи мали бути виконані англійською мовою. Від Славутицького ліцею було подано 5 робіт, загалом на конкурс було подано 55 відеоролики. За результатами оцінювання конкурсних робіт визначено переможців та призерів конкурсу.

Дві роботи відзначені дипломами переможців, ще два ролика (трьох авторів) отримали сертифікати-відзнаки за високу якість робіт. Переможців чекають ще й призи.

Запитання 18 кращих відеороликів було використано для створення відеовікторини, яка з 23 жовтня до 26 листопада доступна для користувачів сайту Міксіке, ви можете випробувати свою ерудицію та оцінити творчість інших учнів.

З Facebook: Міксіке в Україні

Сайт освітнього середовища, де знаходиться посилання на конкурс Міксіке в Україні

Психолог - 0,5 ставки
    Педагог-організатор - 0,5 ставки