• Розклад занять
  Розклад занять у ліцеї
  Розклад консультацій

  Розклад факультативних занять у ліцеї

  Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
  Розклад дзвінків у ліцеї

  1-й урок 08.30 – 09.15
  2-й урок 09.25 – 10.10
  3-й урок 10.30 – 11.15
  4-й урок 11.35 – 12.20
  5-й урок 12.40 – 13.25
  6-й урок 13.35 – 14.20
  7-й урок 14.30 – 15.15
  8-й урок 15.25 – 16.10

  МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

  Міжнародні проекти

  Літопис ліцею

  Блоги вчителів
  Фон под ссылками

  Блог Олега Приходька


  Блог Світлани Тарабрової


  Блог Людмили Бондаренко


  Блог Наталії Соловйової


  Блог Зінченко Валентини


  Блог Гніденко Олени


  Блог психолога ліцею  Цивільна оборона

  Насильству - ні!
  Національна дитяча гаряча лінія
  Національна гаряча лінія

  Свята
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Статистика

  Нечай Тетяна Олександрівна  

  Дата народження   17.04.1970 року  

  Посада   директор, учитель російської мови  вищої категорії, "учитель-методист"

  Тетяна Олександрівна в місті Славутичі працює з 1991 року, закінчивши Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди.  

  Тетяна Олександрівна Нечай має більше 20-ти років педагогічної діяльності. З 2002 року очолює колектив Славутицького ліцею. Досвідчений, творчий, високопрофесійний керівник, успішно впроваджує інновації в управлінську систему. Досконало володіє інформацією про стан справ на кожній ділянці навчально-виховного процесу, оперативно реагує на запити колективу, вміло поєднує управлінські функції для забезпечення оптимального цілісного підходу в управлінській діяльності. На високому рівні володіє мистецтвом управління, вміє добирати ефективні та дієві методи керівництва. Системний управлінський підхід дає змогу колективу раціонально організовувати навчально-виховну діяльність, забезпечувати особистісне зростання ліцеїстів, підтримувати й розвивати їх успіхи. Тетяна Олександрівна розробила авторську систему управління якістю в ліцеї.

  У 2011 році заклад отримав сертифікат відповідності системи управляння якістю Славутицького ліцею вимогам ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги». Під керівництвом Нечай Т.О. ліцей досяг високого рівня ділової досконалості. Це успішна організація, яка забезпечує високий рівень задоволеності споживачів і власного персоналу з поглядом у майбутнє, досягає при цьому високих якісних результатів: ·        Заклад атестований за високим рівнем з відзнакою. ·        Заклад бере активну участь в інформаційно - комунікаційних проектах, науково-дослідницький та експериментальній діяльності. Ліцей є опорним закладом профільного навчання та беззаперечним лідером освітньої системи м.Славутича. ·        Найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання у  2012 році у Київській області продемонстрували учні Славутицького ліцею. І, як результат, – 100 % випускників закладу вступають до вищих навчальних закладів. ·        За рішенням колегії Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації №7 від 25.12.2012 року відзначено високий рівень організації навчально-виховного процесу в ліцеї. ·       

  Заклад відзначено Подякою голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка. ·       

  За версією Всеукраїнського журналу «Фокус»(№17 від 27.04.2012 року) Славутицький ліцей зайняв 23 місце у Всеукраїнському рейтингу навчальних закладів серед 20 000 українських шкіл.

  Працю Тетяни Олександрівни відзначено багатьма нагородами:

  • знаком Відмінник освіти України (2007);
  • Подякою Президента України (2009);
  • Грамота Міністерства освіти і науки України (2006);
  • Подяка Київської обласної державної адміністрації (2005,2006);
  • численними подяками Головного управління освіти і науки;
  • грамотами і подяками місцевих органів влади. 
  • У 2013 відзначена Пам’ятним знаком «За особистий внесок у розвиток міста»
  • є лауреатом Київської обласної премії за заслуги в галузі освіти.

  Леонова Людмила Миколаївна

  Дата народження   16.12.1958 року

  Посада вчитель географії, заступник директора з     навчально-виховної роботи

  Звання, нагороди (дата)   «учитель-методист» (2013 р.),  Відмінник освіти України (1999 р.); Подяка Головного управління освіти і науки (2004- 2013 рр.); Грамота Міністерства освіти і науки (1993 р.), Подяка прем’єр-міністра України (2012 р.); Відзнака "За особистий внесок у розвиток міста" (2014 р.)

  Майже щодня вже 30 років Людмила Миколаївна веде своїх вихованців стежинами пізнання нового, незвіданого, цікавого. Адже справжню зацікавленість географією, розширення світогляду учня викликає прищеплення навичок читання спеціальної літератури, активні форми занять. Людмила Миколаївна на високому рівні володіє програмовим матеріалом, методикою викладання географії та проведення уроків з використанням інтерактивних форм роботи з учнями, знає психологічні та фізіологічні особливості дітей, оптимально ознайомлена з методикою критичного мислення та активно впроваджує її елементи в практику своєї роботи. Її уроки відзначаються високою науковістю і доступністю викладу навчального матеріалу, оптимальною насиченістю фактів, прикладів, належною мотивацією навчальної роботи ліцеїстів на різних етапах уроку. Стосунки з дітьми педагог будує на довірі, повазі, вимогливості, справедливості. Людмила Миколаївна є керівником науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН, активним учасником роботи кафедри природничо-математичних дисциплін та ММО вчителів географії. Її учні щороку займають місця на міському та обласному етапі олімпіади з географії. Також вона пройшла курси за програмою «Intel ®. Навчання для майбутнього» і використовує набуті знання в роботі. Відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування.


   

  Тараброва Світлана Миколаївна  

  Дата народження   14.01.1954 року

  Посада   вчитель фізики та астрономії, заступник директора з наукової роботи

  Звання, нагороди (дата)   «Учитель-методист» (2005 р., 2010 р., 2015 р.),  «Відмінник освіти України» (1995 р.); Подяка Київської обласної державної адміністрації (2004 р.);  Подяка Головного управління освіти і науки (2005-2013 рр.); пам’ятна медаль з нагоди 20-річчя м. Славутича (2007 р.), Пам'ятна медаль з нагоди 25-річчя м. Славутича (2013 р.), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2011 р.).; Почесна грамота відділу освіти  (2012 р.);  Відзнака "За особистий внесок у розвиток міста" (2014 р.)

  Тараброва Світлана Миколаївна в Славутицькому ліцеї працює з 01 вересня 2000 року. Педагог досконало володіє ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу, проявляє високий рівень професійної ініціативи і творчості. Це людина, якій притаманні висока вимогливість,  повага та доброзичливе ставлення до колег, компетентність, вміння аргументовано довести правоту, здатність уважно вислухати співрозмовника. Застосування вчителем інформаційно-комунакаційних технологій навчання при викладанні фізики та астрономії не тільки унаочнює викладення матеріалу та оптимізує навчально-виховний процес, а й  прищеплює любов і повагу учнів до науки та творців фізики й астрономії. Як досвідчений педагог, вона вже друге десятиліття поспіль очолює міське методичне об’єднання вчителів фізики, є авторитетним головою журі щорічних міських олімпіад з фізики та астрономії. Світлана Миколаївна щедро ділиться своїм педагогічним досвідом: проводить відкриті уроки в рамках місячників педагогічної майстерності, методичних фестивалів уроків для вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів міста; поширює власний педагогічний досвід шляхом друкування статей у фахових журналах, є постійним учасником міської педагогічної виставки «Освіта Славутича».

  Вона є керівником дослідно-експериментальної роботи за темою: «Науково-дослідницька діяльність ліцеїстів в сучасних умовах профільної освіти», незмінно очолює ліцейський осередок «Плеяди» Славутицького наукового товариства учнів МАН України, який став переможцем одинадцятої громадсько-мистецької програми «Славутичанин року-2012» у номінації «Освітні проекти».Вихованці Світлани Миколаївни постійно є переможцями обласних олімпіад з фізики та астрономії, лауреатами республіканської олімпіади з фізики. Вона - член журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії 2011, 2012, 2013 років, керівник команди Київської області на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2011, 2012, 2013 роках.Світлана Миколаївна є популяризатором улюбленої науки – фізики. Вона - координатор Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» в місті Славутичі, відзначена організаційним комітетом конкурсу «Левеня» за підтримку та поширення ідей конкурсу. Світлана Миколаївна – взірець невичерпної енергії, великої сили волі, працелюбства і таланту. 

   


  Гніденко Олена Олександрівна

  Посада  заступник директора з виховної роботи

  Гніденко Олена Олександрівна працює на посаді заступника директора з виховної роботи з жовтня 2017 року. За час роботи зарекомендувала себе компетентним і здібним організатором, ініціативною та творчою особистістю. Вона успішно координує всі напрями роботи, здійснює контроль за якістю виховного процесу, забезпечує належне виконання класними керівниками покладених на них обов’язків, забезпечує координацію роботи кафедри виховання. Як заступник директора, розробляє матеріали організаційно-методичного супроводу для системної й цілеспрямованої позаурочної виховної діяльності в закладі. Їй притаманні творчий пошук, прагнення удосконалення організації виховного процесу в ліцеї. Вона володіє широким спектром стратегій виховання, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, сприяє застосуванню у вихідній роботі нестандартних форм проведення позакласних заходів. Проявляє достатній рівень професіоналізму, використовує доступні форми і методи позаурочної навчально-виховної роботи. Враховує індивідуальні особливості учнів, сприяє розвитку їх здібностей, формуванню навичок самоврядування, організації змістовного дозвілля і відпочинку. Олена Олександрівна комунікабельна, тактовна, щира,доброзичлива.


  Короткевич Валентина Миколаївна

  Дата народження   28.12.1965 року

  Посада завідуюча бібліотекою 

  За час роботи в Славутицькому ліцеї Короткевич В.М.  спрямовувала свою роботу на впровадження комп’ютерних технологій і методів обслуговування користувачів бібліотеки, поліпшення бібліотечного сервісу, використання електронних ресурсів у бібліотечній роботі. Короткевич В.М. приділяє увагу організації бібліотечного фонду, в робочому стані підтримує пошуковий апарат – абетковий, систематичний та краєзнавчий каталоги, систематичну картотеку, картотеку «Обдаровані діти ліцею». Валентина Миколаївна бере активну участь у роботі міського методичного об’єднання бібліотечних працівників: відвідує заняття школи майстерності бібліотечного працівника. Короткевич В.М. передає свій досвід завідуючої бібліотекою своїм колегам –бібліотечним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста. На базі Славутицького ліцею Валентина Миколаївна провела розроблене нею заняття школи майстерності бібліотечного працівника «Технології використання MS Publisher, Power Point у бібліотечній діяльності» і семінар «Облік документів». Матеріали заняття школи майстерності бібліотечного працівника були узагальнені і представлені на міській педагогічній виставці «Освіта Славутича – 2010». Вона докладає багато зусиль для створення у бібліотеці ліцею атмосфери домашнього комфорту, високої культури спілкування з літературними джерелами. Результати своєї діяльності на посаді завідуючої бібліотекою Славутицького ліцею Короткевич В.М. висвітила у фаховій газеті «Шкільна бібліотека плюс».


  Оголошення
  ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2019/2020 н.р. деталі на сторінці


  Абітурієнтам

  ДПА 2019

  Вакансії
  Психолог - 0,5 ставки
  Педагог-організатор - 0,5 ставки

  Актуально
  НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


  Навчання
  Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

  ЗНО
  Пробне ЗНО 2019

  Український центр оцінювання якості освіти
  Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
  Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

  Допомогти ліцею

  Архів новин
  «  Серпень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031

  Форма входу

  Бібліотека ліцею

  Славутич - наш дім

  Славутицька міська громада

  Освітні сайти
  МОНУ

  ІІТЗО

  КОДА

  ДОН

  КВНЗ КОР "АНО"

  Управління освіти

  Славутицький ММЦ

  ПедПРЕСА


   Славутицький ліцей © 2019
  Користувачі на сайті