• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени


    Блог психолога ліцею



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Загальні
    « 1 2 ... 38 39 40 41 »

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з української  мови та літератури:

    •  Репех Катерину, 12 група        -    І місце
    •  Алімову Катерину, 21 група       -   І місце
    •  Лутченко Юлію, 31 група           -   І місце
    • ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 286 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з фізики:

    • Шульгіна Іллю, 12 група - І місце
    • Йовенка Артема, 42 група - І місце
    • Репех Катерину, 22 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Мітічкіна Дмитра, 22 група - ІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІ місце
    • Ящук Софію, 22 група - ІІІ місце
    • Ріпич Дарину, 32 група - ІІІ місце ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 374 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з російської мови та літератури:
    • Песцову Ксенію, 21 група - І місце
    • Мещерякову Олену, 31 група - І місце
    • Леоненка Олександра, 41 група - І місце
    • Дудкіну Олександру, 21 група - ІІ місце
    • Алімову Катерину, 21 група - ІІ місце
    • Лутченко Юлію, 31 група - ІІ місце
    • Буторіну Дарію, 41 група - ІІ місце
    • Лавріченко Лілію, 21 група - ІІІ група
    • Щербу Євгенію, 41 група - ІІІ місце
    та Нечай Т.О., яка їх підготувала
    Категорія: Загальні | Переглядів: 279 | Додав: SashOK | Дата: 06.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з біології: 
    • Заікіна Юрія, 23 група - І місце
    • Фролову Анастасію, 33 група - І місце
    • Круль Ольгу, 43 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Шепіду Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Трофимову Єлизавету, 23 група - ІІ місце
    • Савенко Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Бачуріну Ярославу, 33 група - ІІ місце
    • Зінченка Дмитра, 43 група - ІІ місце
    • Мельник Ганну, 43 група - І місце
    • Шульгіна Іллю, 12 група - ІІІ місце
    • Матюху Олександра, 33 група - ІІІ місце
    • Пліскунова Павла, 33 група - ІІІ місце
    • Мишка Андрія, 33 група - ІІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІІ місце,
    та вчителів, які їх підготували - Артем'єву І.В. та Рафаловську Н.О.
    Категорія: Загальні | Переглядів: 334 | Додав: SashOK | Дата: 05.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо команду ліцею у складі:
    1. Гученка Дениса, 42 гр.
    2. Соловйова Анатолія, 42 гр.
    3. Лукашевич Яни, 44 гр.
    4. Платонової Ілони, 33 гр.
    5. Лутченко Юлії, 31 гр.
    за ІІ місце в обласному відбірковому турі гри брейн-ринг "Підліток і право".

    УСПІХІВ НА ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ!

     
    Категорія: Загальні | Переглядів: 579 | Додав: SashOK | Дата: 26.10.12 | Коментарі (0)

    Конкурс малюнків «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях»:

    І місце - < ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 378 | Додав: shap | Дата: 25.10.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців ІІ етапу обласного конкурсу учнівської та студентської творчості "Я - Київщини гордість і надія!"

    Номінація "Фотохудожник":

    Передня Лада, учениця 13 групи - ІII місце

    Лотоцька Вікторія, учениця 41 групи - Заохочувальний диплом
     
    Категорія: Загальні | Переглядів: 620 | Додав: shap | Дата: 19.10.12 | Коментарі (0)

    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Пробне ЗНО 2019

    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Січень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2019