Головна » 2018 » Травень » 25 » V ліцейська науково-практична конференція «Сузір’я Талановитих. Школа Юного Дослідника»

25 травня 2018 року ліцеїсти І-ІІІ курсів - учасники V ліцейської науково-практичної конференції «Сузір’я Талановитих. Школа Юного Дослідника» - мали змогу ознайомитися з результатами досліджень, які проводили учні 31 групи іноземної філології профілю навчання, 32 групи математичного профілю навчання, 33 групи біолого-хімічного профілю навчання протягом навчального року в рамках виконання курсових робіт:

• Білюк Анна, учениця 32 групи математичного профілю навчання. Дослідницька робота з математики «Орігамі та математика». Науковий керівник - Березовська О.А.
    • Захарчук Наталія, учениця 32 групи математичного профілю навчання. Дослідницька робота з фізики «Енергозберігаючі технології: будинок майбутнього». Науковий керівник – Полулях Т.П.
    • Карячка Катерина, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання. Дослідницька робота з біології «Вплив засобів догляду на стан волосся людини». Науковий керівник – Рафаловська Н.О.
    • Примак Ярослав, учень 32 групи математичного профілю навчання. Дослідницька робота з фізики «Фізика фракталів: від теорії до практики». Науковий керівник – Полулях Т.П.
    • Прантенко Олександра, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання. Дослідницька робота з географії «Активізація несприятливих природних процесів та явищ в Українських Карпатах: причини та шляхи вирішення». Науковий керівник – Живець Ю.О.
    • Сивка Данило, учень 31 групи іноземної філології профілю навчання. Дослідницька робота з англійської мови «Міфічні істоти в англійській літературі». Науковий керівник – Соловйова Н.С.
    • Сіраш Ірина, учениця 31 групи іноземної філології профілю навчання. Дослідницька робота з української літератури «Поезія моєї душі». Науковий керівник – Кушнеренко О.В.

Ліцейська конференція зберігає статус майстер-класу, який проводять учні ІІІ курсу щодо вміння виступати перед аудиторією з науковою інформацією. Більше фотографій на svetlanatarabrova.blogspot.com

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 212 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »