Блог Тетяни Алених

Блог Ірини Шишкіної

Головна » 2017 » Квітень » 14 » Результати конкурсу "Молодь Київщини за зелену економіку"
    Результати конкурсу "Молодь Київщини за зелену економіку"

12-13 квітня 2017 року у місті Києві проходила V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», метою якої було обговорення наукових і практичних проблем еколого-економічного розвитку України. За результатами конференції видано тези доповідей у спеціальному збірнику. Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка започаткувала щорічний конкурс творчих робіт для учнів 10-11 класів м. Києва та Київської області «Молодь Київщини за зелену економіку». Метою конкурсу є формування екологічного мислення і культури молодого покоління як рушійної сили впровадження ідей сталого розвитку економіки і підприємництва на Київщині з урахуванням сучасних екологічних проблем світу, країни і регіону, з усвідомленням особистої відповідальності за стан довкілля і безпеку умов проживання, дотримання норм соціальної, екологічно грамотної поведінки. Тематичні напрями творчої роботи: актуальні еколого-економічні проблеми м. Києва та Київської області і шляхи їх вирішення; енергоефективність і шляхи її підвищення; «Зелений» транспорт; органічне землеробство: сутність і перспективи розвитку на Київщині; побутові відходи – найбільша екологічна проблема урбанізованих територій чи перспектива для бізнесу; екологічне, енергоощадливе будівництво; можливості розвитку «зеленого» туризму в місті та регіоні. Визначальними критеріями оцінки роботи є: актуальність теми, новизна отриманих результатів, написання на матеріалах м. Києва та Київської області, самостійний характер сформульованих висновків, оригінальність, обґрунтованість пропозицій. На конкурс було подано науково-дослідницьку роботу «Біотехнологічна утилізація органічних відходів: проблеми та перспективи», виконану учнем 42 групи Ладижевим Єгором під науковим керівництвом учителя біології Рафаловської Наталії Олексіївни 13 квітня 2017 року відбулося секційне засідання V Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», на якому було оприлюднено авторами результати кращих творчих робіт та проведено підбиття підсумків конкурсу «Молодь Київщини за зелену економіку». Конкурсні матеріали «Біотехнологічна утилізація органічних відходів: проблеми та перспективи» були визнані найкращими і відзначені економічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київською міською державною адміністрацією та Київською обласною державною адміністрацією. Єгор і Наталія Олексіївна отримали дипломи переможців, цінні подарунки. Наші щирі вітання!

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 70 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2017  »

Відкривай Україну