• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » 2018 » Листопад » 5 » Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    22:09
    Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

    04 листопада 2018 року команда ліцею взяла участь у міській олімпіаді з української мови та літератури. 18 ліцеїстів посіли призові місця. Вітаємо переможців міської олімпіади з української мови та літератури:

    • Ювченка Олександра, 13 група - І місце
    • Сіраш Аліну, 11 група - І місце
    • Орел Ангеліну, 21 група - І місце
    • Куліш Софію, 43 група - І місце
    • Лещенко Вікторію, 11 група - ІІ місце
    • Неділю Ігоря, 13 група - ІІ місце
    • Пєскову Софію, 22 група - ІІ місце
    • Рамуль Анастасію, 22 група - ІІ місце
    • Макарчук Юлію, 31 група - ІІ місце
    • Мартиненко Радмилу, 32 група - ІІ місце
    • Сай Аліну, 42 група - ІІ місце
    • Бегун Анну, 11 група - ІІІ місце
    • Лутченко Поліну, 11 група - ІІІ місце
    • Хропату Анастасію, 21 група - ІІІ місце
    • Нашибу Олену, 31 група - ІІІ місце
    • Січко Надію, 32 група - ІІІ місце
    • Іванову Анастасію, 41 група - ІІІ місце
    • Грищенко Ксенію, 42 група - ІІІ місце

    та вчителів, які підготували переможців, - Бондаренко Людмилу Вікторівну, Гавриш Тетяну Миколаївну, Кушнеренко Оксану Валеріївну!

    Поділитися в
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 50 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Листопад 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018