• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » 2018 » Грудень » 2 » Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
    21:44
    Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

    01 грудня 2018 року 33 ліцеїсти взяли участь у міській олімпіаді з математики, 25 учнів стали призерами. Вітаємо переможців міської олімпіади з математики:

    • Салтикова Антона, 12 група - І місце
    • Бакуна Богдана, 32 група - І місце
    • Примака Ярослава, 42 група - І місце
    • Прядка Дементія, 12 група - ІІ місце
    • Гераська Арсенія, 12 група - ІІ місце
    • Пелиха Олександра, 12 група - ІІ місце
    • Шама Романа, 12 група - ІІ місце
    • Македон Тетяну, 22 група - ІІ місце
    • Тищенка Михайла, 22 група - ІІ місце
    • Відунова Романа, 32 група - ІІ місце
    • Лисенко Поліну, 32 група - ІІ місце
    • Захарчук Наталію, 42 група - ІІ місце
    • Грищенко Ксенію, 42 група - ІІ місце
    • Гольцева Матвія, 42 група - ІІ місце
    • Андрєєва Іллю, 12 група - ІІІ місце
    • Пелих Юлію, 12 група - ІІІ місце
    • Шульгу Анну, 12 група - ІІІ місце
    • Базилєва Івана, 22 група - ІІІ місце
    • Рамуль Анастасію, 22 група - ІІІ місце
    • Макарчук Юлію, 31 група - ІІІ місце
    • Челядінову Поліну, 32 група - ІІІ місце
    • Рекуненка Миколу, 34 група - ІІІ місце
    • Федченко Катерину, 42 група- ІІІ місце
    • Буяло Олега, 42 група - ІІІ місце
    • Лишиленка Микиту, 42 група - ІІІ місце

    та вчителів, які підготували переможців, - Березовську Оксану Аркадіївну, Бондаренко Наталію Олександрівну, Булочнікову Тетяну Миколаївну, Дівицьку Ольгу Андріївну!

    Поділитися в
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 49 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Пробне ЗНО 2019

    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Грудень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018