• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » 2017 » Грудень » 3 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
    11:21
    Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців міської олімпіади з математики:

    • Романіна Анатолія, 13 група - І місце
    • Лисенко Поліну, 22 група - І місце
    • Захарчук Наталію, 32 група - І місце
    • Примака Ярослава, 32 група - І місце
    • Бутилова Івана, 42 група - І місце
    • Базилєва Івана, 12 група - ІІ місце
    • Македон Тетяну, 12 група - ІІ місце
    • Бакуна Богдана, 22 група - ІІ місце
    • Круша Романа, 32 група - ІІ місце
    • Шульгу Сергія, 32 група - ІІ місце
    • Пишка Андрія, 42 група - ІІ місце
    • Рубаненка Володимира, 42 група - ІІ місце
    • Токаря Євгена, 42 група - ІІ місце
    • Нестеренка Бориса, 12 група - ІІІ місце
    • Рамуль Анастасію, 12 група - ІІІ місце
    • Розворовича Євгена, 12 група - ІІІ місце
    • Тищенка Михайла, 12 група - ІІІ місце
    • Фомічева Єгора, 22 група - ІІІ місце
    • Лишиленка Микиту, 32 група - ІІІ місце
    • Федченко Катерину, 32 група- ІІІ місце
    • Ловигіна Павла, 42 група - ІІІ місце

    та вчителів, які підготували переможців, - Березовську Оксану Аркадіївну, Булочнікову Тетяну Миколаївну, Дівицьку Ольгу Андріївну, Пихтаря Миколу Петровича! Бажаємо успіхів на наступному етапі олімпіади!

    Поділитися в
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 140 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Грудень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018