• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » 2017 » Листопад » 7 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
    18:46
    Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

    04 листопада 2017 року у міській олімпіаді з біології взяли участь 22 ліцеїсти. 20 ліцеїстів посіли призові місця. Вітаємо переможців міської олімпіади з біології:

    • Каранду Ольгу, 11 група - І місце
    • Бабич Катерину, 22 група - І місце
    • Куліш Софію, 33 група - І місце
    • Садову Анну, 43 група - І місце
    • Доліна Дмитра, 41 група - І місце
    • Гавриш Тетяну, 12 група - ІІ місце
    • Лутченко Вікторію, 23 група - ІІ місце
    • Карячку Катерину, 33 група - ІІ місце
    • Брехова Романа, 43 група - ІІ місце
    • Жеребнова Павла, 43 - ІІ місце
    • Орел Ангеліну, 11 група - ІІІ місце
    • Семендяй Аліну, 11 група - ІІІ місце
    • Зуб Анастасію, 22 група - ІІІ місце
    • Січко Надію, 22 група - ІІІ місце
    • Челядінову Поліну, 22 група - ІІІ місце
    • Лях Катерину, 23 група - ІІІ місце
    • Мацапуру Вадима, 23 група - ІІІ місце
    • Колонтай Оксану, 33 група - ІІІ місце
    • Мишко Дарину, 33 група - ІІІ місце
    • Бєлокурову Дар′ю, 43 група - ІІІ місце

    та вчителів, які підготували переможців, – Артем’єву Ірину Вікторівну, Рафаловську Наталію Олексіївну!

    Поділитися в
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 209 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Листопад 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018