• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » 2017 » Вересень » 13 » Проект програми «Золота осінь Славутича – 2017»
    09:35
    Проект програми «Золота осінь Славутича – 2017»

    Проект програми 
    24-го Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості 
    «Золота осінь Славутича – 2017»

    Головна ідея фестивалю: «Славутич – місто нових ідей»

    Термін проведення: 22–25 вересня 2017 року

    П’ятниця 22.09.2017

    Переглянути

    09.00-12.00 
    Заїзд учасників, реєстрація, знайомство, поселення (Палац дітей та молоді)
    10.30-14.00
    Латвійсько-український освітній проект (Ліцей)
    14.00-15.00
    Обід (Загальноосвітня школа №2)                                           
    16.00-16.40 
    Прес-конференція з міським головою, оргкомітетом та гостями  фестивалю (Палац дітей та молоді)
    16.45-17.40
    Презентація книги Віталія Голубєва, секретаря НСЖУ «Лайфхак для журналіста» (Палац дітей та молоді, актова зала)
    17.00-18.00 Посвята в депутати Молодіжної ради. Знайомство самоврядних молодіжних організацій (Виконком, Зала засідань)
    17.00 – 18.00 
    Зустріч-знайомство творчих колективів (КЗ «Кіноконцертний комплекс»)
    17.40-18.00
    Отримання завдань конкурсантами. Майстер-клас від голів журі за номінаціями (Палац дітей та молоді)
    18.00-19.00
    Вечеря (Загальноосвітня школа №2)                                           
    19.00
    Урочиста хода та відкриття фестивалю, святковий концерт творчих колективів та гостей міста (Загальноосвітня школа №1, центральна площа міста)
    20.00
    Виступи молодіжних гуртів та гостей фестивалю (Центральна площа міста)
    21.00 – 22.00
    «MamaRika»  -  прес-конференція з учасниками фестивалю (КЗ «Кіноконцертний комплекс»)
    22.00 - 00.00
    Молодіжна  TechNo-туса) (NEON)
    22.00
    Вечір-знайомство учасників фестивалю (Кіноконцертний комплекс, «Манхеттен»)

    Субота 23.09.2017

    Переглянути

    09.00-10.00
    Сніданок (Загальноосвітня школа №2)    
    10.00-11.30
    Кольорове флешмоб – братання. «Стіна побажань» для ЗОСі (Центральна площа міста)
    12.00-13.30
    Конкурсна програма для учасників номінації «Хореографічне мистецтво» (Центральна площа міста)
    12.00-14.00
    «Знайомтеся…Славутич!» - екскурсія та презентація від міського голови Юрія Фомічева за участі керівництва ДСП «ЧАЕС» (Виконавчий комітет)
    12.00
    Квест для лідерів «Як стати мером. Місто мрії» (Локації міста)
    13.30-14.30
    Обід (Загальноосвітня школа №2)

    Молодіжна дискусійна платформа:
    14.30 – 15.30
    Майстер-клас з відомими журналістами, журналістами – вихованцями ЗОСі, членами журі (Палац дітей та молоді, кабінет 300)
    14.30
    Майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва для колективів номінації «Вокальне мистецтво» (Центр сімейного дозвілля «Кіно», ДК «Енергія»)
    15.00-18.00
    Конкурсна програма для учасників номінації «Хореографічне  мистецтво» (Центральна площа міста)  
    15.00
    «Відкрий для себе Алжирську Народну Демократичну Республіку» -  презентація фотовиставки (Палац дітей та молоді)
    15.30 -17.30
    «Як стати мером. Мрії поколінь» - інтелектуально-розважальна гра серед самоврядних шкільних організацій, студентської молоді та дорослих (Палац дітей та молоді, актова зала)
    16.00 – 18.00
    Квест «Знайомтеся… Славутич!» для творчих колективів (КЗ «Кіноконцертний комплекс»)
    17.00  
    Культурно-мистецький проект «Вірші в місті» (кафе «Кав’ярня на майдані»)
    18.00-19.00
    Вечеря (Загальноосвітня школа №2)     
    19.30 -22.00
    «Міс Золота Осінь» - шоу-програма для молоді (Центральна площа міста)
    22.00
    Подання членам журі готових конкурсних робіт (Палац дітей та молоді)
    22.00-00.00
    Дискотека (Центральна площа)

    Неділя 24.09.2017

    Переглянути

    09.00-10.00
    Сніданок (Загальноосвітня школа №2) 
    10.00-12.00
    Пейнтбол - гра для учасників фестивалю (Міський стадіон, футбольний майданчик)
    10.00-12.00
    Показові виступи з кінного спорту (Проект «Озеро Надії»J, напроти загальноосвітньої школи №2)
    11.00 – 13.00
    Конкурсна програма для учасників номінації  «Вокальне мистецтво» (Центральна площа міста)
    11.00 – 12.00
    Презентація-відкриття "86:Кіноклуб". Подія від Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86" (ДК «Енергія», Офіс підтримки громадських ініціатив)
    12.00 
    «Нам 1 рік» - святкова шоу-програма. Майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва для творчих колективів номінації «Хореографічне мистецтво» (Центр сімейного дозвілля «Кіно», ДК «Енергія»)
    13.00-14.00
    Обід (Загальноосвітня школа №2)
    14.30 – 16.30
    Конкурсна програма для учасників номінації  "Вокальне мистецтво" (Центральна площа міста)
    15.00 – 17.00
    «Дитяча школа мистецтв запрошує…»  -  зустріч для творчих колективів (Дитяча школа мистецтв)
    15.30-16.30
    Зустріч членів журі з командами щодо підсумків конкурсних робіт (Палац дітей та молоді)
    17.00-18.30
    Підведення підсумків фестивалю та нагородження переможців (Палац дітей та молоді, актова зала)
    18.30-19.30
    Вечеря (Загальноосвітня школа №2) 
    19.30 
    Офіційне закриття, нагородження переможців фестивалю – вручення Гран-прі. Святковий концерт (Центральна площа міста)
    22.00
    Вечір відпочинку учасників фестивалю (Кіноконцертний комплекс, «NEON»)

    Понеділок 25.09.2017

    Переглянути

    09.00-09.30
    Сніданок (Загальноосвітня школа №2)
    10.00
    Від’їзд учасників та гостей фестивалю
    11.00-17.00
    Екскурсія до Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська атомна електростанція», місто Прип’ять (майданчик біля Палацу дітей та молоді)

    Джерело 

    Поділитися в
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 306 | Додав: Admin | Теги: проект програми, Зося | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Вересень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018