Головна » 2017 » Грудень » 6 » Обласна профільна наукова школа з фізики та математики "Технологія організації та здійснення наукових досліджень з фізики та математики"

З метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в системі Малої академії наук України 05 грудня 2017 року для учнів-членів наукових відділень «Математика» та «Фізика і астрономія» МАН України на базі фізико-математичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася наукова школа, програмою заходів якої було передбачено проведення мотиваційно-навчального практикуму для учнів-членів вищезазначених наукових відділень. У роботі наукової школи взяли участь ліцеїсти 32 математичної групи Захарчук Наталія, Круш Роман, Лапко Тетяна, Примак Ярослав. Ліцеїсти ознайомилися з логікою побудови наукового дослідження з фізики та математики; особливостями вибору теми наукового дослідження з фізики та математики; презентацією результатів наукового дослідження з фізики та математики. Цікавою і пізнавальною була екскурсія-ознайомлення з навчальними та науково-дослідними лабораторіями фізико-математичного факультету - оптики та атомної фізики; механіки та молекулярної фізики. Учасники наукової школи отримали «Абетки юного дослідника» - поради учасникам Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 117 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »