Головна » 2017 » Грудень » 14 » Наукова школа Малої академії наук України
    Наукова школа Малої академії наук України

14 грудня 2017 року у Славутицькому ліцеї відбулися заняття наукової школи МАН України для учителів природничо-математичного циклу знань та учнів. Робота наукової школи розпочалася виступом начальника управління освіти і науки Славутицької міської ради Швець Н.П. Перед профільною аудиторією прозвучали лекція «Матеріали – основа розвитку цивілізації» декана кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії інженерно-фізичного факультету Київського національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктора технічних наук, професора Лободи П.І. та лекція «Цифрові вимірювальні комплекси як формувальний фактор STEAM-орієнтованого освітнього середовища» Чернецького І.С., завідувача відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ», кандидата педагогічних наук, Голови ВГО «Асоціація учителів фізики «Шлях освіти – ХХІ»». Чернецький І.С. зробив наголос на тому, що в умовах «інформаційного смогу» мають бути пріоритети: навчитися отримувати потрібну інформацію і відкидати непотрібну; навчитися аналізувати отриману інформацію; навчитися отримувати з аналізу правильні висновки. Лектор оглядово ознайомив з цифровими вимірювальними комплексами Cobra 3, Cobra 4, NOVA, NOVALINK, Lab Quest 2, SPARKlink Air, einstein TM, складовими цифрових вимірювальних комплексів, продемонстрував можливості комплексу einstein TM при досліджуванні випромінювання ліхтарика рибалки та люмінесцентної лампи. Слухачі і лектори мали можливість поспілкуватися після завершення занять; висловили взаємне побажання продовжити співробітництво у майбутньому. Більше фотографій на svetlanatarabrova.blogspot.com. З презентацією роботи наукової лабораторії Манлаб НЦ «МАНУ» можна ознайомитися за посиланням http://manlab.inhost.com.ua/.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 141 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 5.0/1

ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА І КУРС (8 клас) на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці

В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог та педагог-організатор

«  Грудень 2017  »