Блог Тетяни Алених

Блог Ірини Шишкіної

Головна » 2017 » Червень » 1 » ІV ліцейська науково-практична конференція
    ІV ліцейська науково-практична конференція

01 червня 2017 року у Славутицькому ліцеї відбулася IV науково-практична конференція «Сузір’я Талановитих. Школа Юного Дослідника». Учасниками конференції були ліцеїсти І – ІІІ курсів. Конференція розпочалася доповіддю заступника директора ліцею Тарабрової С.М. «Сходинками наукового пізнання світу». Ліцеїсти ІІІ курсу, дослідницькі роботи яких були визнані членами журі кафедр природничо-математичних і суспільно-гуманітарних дисциплін найбільш актуальними, провели своєрідний майстер-клас для учнів І та ІІ курсів, представивши результати власних досліджень, проведених в рамках виконання курсових робіт:

• - Вириченко Юлія, учениця 31 групи української філології профілю навчання. Тема виступу «Тематика українських прислів’їв та приказок». Науковий керівник – учитель української мови та літератури Кушнеренко О.В.
    • - Клименко Микита, учень 33 групи біолого-хімічного профілю навчання. Тема виступу: «Розробка додатку для операційної системи Android «Електронний щоденник учня». Науковий керівник - учитель інформатики Рудик О.Г.
    • - Коваленко Аліна, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання. Тема виступу: «Спілкування підлітків у соціальних мережах». Науковий керівник – учитель української мови та літератури Гавриш Т.М.
    • - Мишко Вячеслав, учень 32 групи фізико-математичного профілю навчання. Тема виступу: «Використання геометричних ефектів при розв’язуванні винахідницьких задач». Науковий керівник – учитель математики Шишкіна І.О.
    • - Пишко Андрій, учень 32 групи фізико-математичного профілю навчання. Тема виступу: «Марсіани земного походження: перспективи та реалії». Науковий керівник – учитель фізики та астрономії Тараброва С.М.
    • - Проданчук Альона, учениця 31 групи української філології профілю навчання. Тема виступу: «Біоритми та їх роль в життєдіяльності людини». Науковий керівник – учитель біології Рафаловська Н.О.
    •  - Семеник Владислав, учень 32 групи фізико-математичного профілю навчання. Тема виступу: «Лотерея з точки зору теорії ймовірностей». Науковий керівник – учитель математики Березовська О.А.
    • - Сибірська Анна, учениця 31 групи української філології профілю навчання. Тема виступу: «Методика пропаганди: Друга світова війна та сьогодення». Науковий керівник – учитель історії Курач Л.С.
    • - Харлова Валерія, учениця 31 групи української філології профілю навчання. Тема виступу: «Харчові добавки та їх вплив на організм людини». Науковий керівник – учитель біології Рафаловська Н.О.
    • - Хорошун Юлія, учениця 33 групи біолого-хімічного профілю навчання. Тема виступу: «Мед – їжа богів, символ благополуччя й щастя». Науковий керівник - Артем’єва І.В.

Матеріали конференції узагальнені збіркою тез. Фоторепортаж з конференції на svetlanatarabrova.blogspot.com

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 77 | Додав: HappySmile | Рейтинг: 0.0/0

В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог

«  Червень 2017  »