Головна » 2012 » Лютий » 9 » Батьки можуть самостійно вирішувати питання про відвідування дитиною школи в період морозу
    Напередодні очікуваного зниження температури повітря у Міністерстві освіти надали роз’яснення щодо відвідування школярами навчальних закладів у цей період

У зв’язку з прогнозованим зниженням температури, у Міністерстві освіти повідомили, що враховуючи Державні санітарні правила і норми (ДСанПіН 5.5.2.008-01) відповідним наказом міністерства чітко вказані температури, при яких призупиняються заняття в школах.

Рішення про призупинення навчального процесу приймається у кожному регіоні окремо, з урахуванням прогнозу Українського гідрометеорологічного центру щодо денних температур.

У Міносвіти також повідомили, що з врахуванням територіальних природних особливостей, різної реакції дітей на мороз, сімейних обставин, відстані до місця навчання батьки можуть самостійно прийняти рішення про невідвідування дитиною навчального закладу, навіть, якщо навчально-виховний процес у ньому не призупинено.

Керівники закладів освіти попереджені про лояльне ставлення до учнів, які відсутні на заняттях за рішенням батьків. Водночас батьки мають повідомити адміністрацію школи про своє рішення, зазначили в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.

Нагадаємо, наприкінці січня міністерством видано наказ про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур, яким керівникам регіональних управлінь освіти рекомендовано при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів Цельсія приймати рішення про призупинення навчально–виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах.

За матеріалами: Освіта.ua

Категорія: Освітні новини України | Переглядів: 372 | Додав: SashOK | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2012  »