Блог психолога ліцею

Головна » 2018 » Грудень » 12 » Акція "16 днів проти насильства"
    Акція "16 днів проти насильства"

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
    Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» з 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.
    Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
    В ці 16 днів ліцеїсти також не залишилися байдужими. 30 листопада до Міжнародний день боротьби зі СНІДом провели акцію "СНІД: подумай про майбутнє - обери життя!", провівши бліц-опитування лиціїстів, що вони знають про хворобу. Педагоги та учні взяли участь в інтерактивному флешмобі "Квітка життя", он-лайн квесті "Бути Здоровим - Модно!". Вчителі провели інформаційні хвилини. До Всесвітнього тижня права відбулися:правовий брейн-ринг «На терезах  феміди»,відбулася експрес-гра «Референдум як форма участі громадян в управлінні державою», тематичні години спілкування щодо протидії торгівлі людьми. 3 грудня в МІжнародний день людей з особливими потребами лідери учнівського самоврядування і учасники проекту "eTwinning" вирішили провести декілька тренувальних занять і навчити учнів хоча б простеньким фразам жестовою мовою та основним літерам жестової абетки, адже в нашому світі є люди, які живуть з прорушенням слуху або глухотою. Протягом 16 днів в бібліотеці ліцею проходили тематичні виставки. Представники учнівської самоврядної організації підготували тематичні буклети, метою яких стало привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї.

Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 30 | Додав: SashOK | Рейтинг: 0.0/0

Пробне ЗНО 2019

«  Грудень 2018  »