• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 93 94 95 96 97 ... 111 112 »
    ВІТАЄМО   ученицю  43 групи Бачуріну Ярославу   та учителя біології Артем’єву Ірину Вікторівну   з перемогою на міській олімпіаді з екології!
    Категорія: Загальні | Переглядів: 158 | Додав: SashOK | Дата: 02.12.13 | Коментарі (2)

    Методична декада фінішувала!

    З 16 по 29 листопада 2013 року в ліцеї проходила методична декада "45 хвилин натхненної праці". Всі педагоги взяли активну участь і продемонстрували  високий рівень професіоналізму , творчості, досконале володіння ефективними  формами  і методами організації навчально-виховного процесу. 

    Конспекти уроків у розділі "Методична скарбниця"

    Категорія: Загальні | Переглядів: 147 | Додав: SashOK | Дата: 01.12.13 | Коментарі (0)

    Здоров’я – одне з найвагоміших ціннос ... Читати далі »

    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 249 | Додав: Tania | Дата: 30.11.13 | Коментарі (1)

    В рамках загальноміської освітньої ініціативи «Молоде покоління обирає здоров’я» практичним психологом Сухоцькою Л.В. проведено кінолекторій «Правда про наркотики» ... Читати далі »
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 197 | Додав: Tania | Дата: 30.11.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо збірну команду ліцею за ІІ місце у міських змаганнях з настільного тенісу серед команд шкільної молоді:

    Рамуль Ольгу, 12 група

    Пихтаря Дмитра, 22 група

    Перфілова Богдана, 23 група

    Тренерів команди: Приходька О.В., Жему С.М.

    Так тримати!

    ... Читати далі »

    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 164 | Додав: Tania | Дата: 28.11.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо команду «Патріоти» за зайняте І місце у загальноміському спортивно-розважальному заході «Я люблю Україну»:

    Вишневецьку Юлію, 11 група

    Герасько Гліба, 12 група

    Поплигіну Вероніку, 12 група

    ... Читати далі »
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 280 | Додав: Tania | Дата: 27.11.13 | Коментарі (1)

    Вітаємо переможців міського етапу конкурсу дитячого малюнку та фото «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху!»:

    Бовкун Анну
    , 11 група - І місце

    Песцову Ксенію
    , 31 група - ІІ місце.

    ... Читати далі »
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 1916 | Додав: Tania | Дата: 26.11.13 | Коментарі (1)

    Вітаємо переможців міського етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    Грук  Катерину, 11 група   - І місце  

    Репех Катерину, 22 група   - І місце  

    Лутченко Юлію, 41 група - ІІ місце  

    Смілик Олександру, 12 група - ІІІ місце  

    та вчителів, які підготували переможців, -   Бондаренко Людмилу Вікторівну, Гавриш Тетяну Миколаївну, Кушнеренко Оксану Валеріївну !        

    Категорія: Загальні | Переглядів: 190 | Додав: SashOK | Дата: 25.11.13 | Коментарі (0)

    ВІТАЄМО  переможців міської олімпіади з трудового навчання:       

    Скочка Богдана, 32 група         - І місце    

    Дятлова Андрія, 22 група      - ІІІ місце        

    з обслуговуючої праці::    

    Фальшовник Владлену, 22 група   - ІІІ місце    

    та вчителів, які підготували переможців, – Даниленко Галину Віталіївну, Терещенка Валентина Юрійовича!

    Категорія: Загальні | Переглядів: 172 | Додав: SashOK | Дата: 25.11.13 | Коментарі (0)

      Вітаємо переможців міської олімпіади  з математики:       

    Салтикова Іллю, 12 група           - І місце  

    Шульгіна Іллю, 22 група             - І місце  

    Ящук Софію, 32 група                 - І місце       

    Пітіка Владислава, 12 група        - ІІ місце   

    Пихтаря Дмитра, 22 група            - ІІ місце  

    Кудріна Дмитра, 22 група            - ІІ місце   

    Репех Катерину, 22 група ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 186 | Додав: SashOK | Дата: 25.11.13 | Коментарі (0)

    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Вересень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018