• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.30 – 13.15
    6-й урок 13.25 – 14.10
    7-й урок 14.20 – 15.05
    8-й урок 15.15 – 16.00

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 91 92 93 94 95 ... 100 101 »

    Вітаємо !  

    Переможців обласної олімпіади з географії:  

    • Песцову Ксенію, 21 група – ІІІ місце
    • Решетняк Олену, 34 група – ІІІ місце
    • Лукашевич Яну, 44 група – ІІІ місце
    • Ігнатовську Марію, 44 група – ІІІ місце  

    та вчителів, які підготували переможців, –   Живця Юрія Олексійовича,   Леонову Людмилу Миколаївну ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 287 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    20 лютого 2013 року завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2013" у номінації "Інформатика". Місто Славутич на конкурсі представляв творчій та активний педагог Славутицького ліцею, вчитель інформатики Рудик Олександр Григорович.

    За результатами проведення обласного етапу Конкурсу Олександр Григорович став ПЕРЕМОЖЦЕМ і буде представляти Київську область на Всеукраїнському етапі "Вчитель року - 2013".

    Вітаємо переможця!

    Категорія: Загальні | Переглядів: 203 | Додав: shap | Дата: 21.02.13 | Коментарі (0)

    ОГОЛОШУЄ НАБІР

    на 2013/2014 навчальний рік

     

    < ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 250 | Додав: ja-katjusha | Дата: 20.02.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! 
                                                                                            Переможців обласної олімпіади  з біології
    Категорія: Загальні | Переглядів: 332 | Додав: ja-katjusha | Дата: 08.02.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! 
                                                                          Переможців обласної олімпіади  з російської мови та літератури
    Категорія: Загальні | Переглядів: 237 | Додав: ja-katjusha | Дата: 08.02.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо 
     ученицю  41 групи Прядко Марину     з перемогою на ІІ (міському) етапі обласного поетичного конкурсу   «Зерна доброти»!   Вітаємо учителя Бондаренко Людмилу Вікторівну, яка підготувала переможця!
    Категорія: Загальні | Переглядів: 343 | Додав: SashOK | Дата: 07.02.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! 
     Переможців обласної олімпіади з фізики:    
    •  Йовенка Артема, 42 група – ІІ місце    
    •  Ріпич Дарину, 32 група – ІІІ місце       
     та вчителів, які підготували переможців, –   Полулях Тетяну Петрівну,   Тараброву Світлану Миколаївну 
    Категорія: Загальні | Переглядів: 240 | Додав: SashOK | Дата: 07.02.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! 
     Переможців обласної олімпіади з хімії:   
    •  Сергієнко Тетяну, 22 група –І місце    
    •  Йовенка Артема, 42 група   –  ІІ місце    
    •  Шульгіна Іллю, 12 група   –   ІІІ місце    
    •  Рябченко Анастасію, 33 група – ІІІ місце    
    •  Соловйова Анатолія, 42 група – ІІІ місце       
     та вчителя   Микитенко Ірину Владиславівну,   яка підготувала переможців! 
    Категорія: Загальні | Переглядів: 279 | Додав: SashOK | Дата: 07.02.13 | Коментарі (0)

    24.01.2013 року відбулася нарада вчителів, на якій був обговорений "Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти".
    Категорія: Методична робота | Переглядів: 217 | Додав: ja-katjusha | Дата: 24.01.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міського етапу ХІІ Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості, присвяченої Шевченківським дням!  
    •  Номінація «Література»: Гриб Аліна, 31 група – ІІІ місце    
    •  Номінація «Образотворче мистецтво»: Грисюк Анна, 42 група – ІІ місце    
    •  Номінація  «Декоративно-ужиткове мистецтво»: Медвідь Ілля, 43 група – ІІІ місце
    Категорія: Загальні | Переглядів: 257 | Додав: SashOK | Дата: 24.01.13 | Коментарі (0)

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог та педагог-організатор

    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Січень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018