• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени


    Блог психолога ліцею



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 118 119 120 121 122 ... 124 125 »

    ВІТАЄМО!

     Богдан Наталію, ученицю 21 групи,

    яка посіла ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання

    та вчителя Даниленко Г.В., яка її підготувала до участі в олімпіаді

    Категорія: Загальні | Переглядів: 338 | Додав: SashOK | Дата: 27.11.12 | Коментарі (0)

    ВІТАЄМО!

    ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ:

                             Шульгіна Іллю, 12 група    – І місце

                            Пихтаря Дмитра, 12 група  – І місце

                            Березинця Івана, 12 група  – ІІ місце ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 359 | Додав: SashOK | Дата: 27.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо !

    Переможців міського етапу ІІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу

    учнівської та студентської молоді  

    імені Тараса Шевченка

    •  Репех Катерину, 12 група – І місце
    • Леоненка Олександра, 41 група - І місце
    • Мекшун Ганну, 21 група – ІІІ місце

    та вчителів, які їх підготували,

    ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 364 | Додав: SashOK | Дата: 27.11.12 | Коментарі (0)

    Прем’єр заявив, що за своєчасну виплату зарплати відповідають керівники міст, обрані їх населенням. За словами Азарова, уряд готов допомогти тим, хто не буде агресивно вимагати чогось з екранів телевізорів

    Таку думку український прем’єр висловив під час свого вступного слова на засіданні уряду.
    ... Читати далі »
    Категорія: Освітні новини України | Переглядів: 290 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з англійської мови : 

    Категорія: Загальні | Переглядів: 385 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з історії:

    Категорія: Загальні | Переглядів: 349 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з української  мови та літератури:

    •  Репех Катерину, 12 група        -    І місце
    •  Алімову Катерину, 21 група       -   І місце
    •  Лутченко Юлію, 31 група           -   І місце
    • ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 291 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з фізики:

    • Шульгіна Іллю, 12 група - І місце
    • Йовенка Артема, 42 група - І місце
    • Репех Катерину, 22 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Мітічкіна Дмитра, 22 група - ІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІ місце
    • Ящук Софію, 22 група - ІІІ місце
    • Ріпич Дарину, 32 група - ІІІ місце ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 380 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з російської мови та літератури:
    • Песцову Ксенію, 21 група - І місце
    • Мещерякову Олену, 31 група - І місце
    • Леоненка Олександра, 41 група - І місце
    • Дудкіну Олександру, 21 група - ІІ місце
    • Алімову Катерину, 21 група - ІІ місце
    • Лутченко Юлію, 31 група - ІІ місце
    • Буторіну Дарію, 41 група - ІІ місце
    • Лавріченко Лілію, 21 група - ІІІ група
    • Щербу Євгенію, 41 група - ІІІ місце
    та Нечай Т.О., яка їх підготувала
    Категорія: Загальні | Переглядів: 283 | Додав: SashOK | Дата: 06.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з біології: 
    • Заікіна Юрія, 23 група - І місце
    • Фролову Анастасію, 33 група - І місце
    • Круль Ольгу, 43 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Шепіду Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Трофимову Єлизавету, 23 група - ІІ місце
    • Савенко Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Бачуріну Ярославу, 33 група - ІІ місце
    • Зінченка Дмитра, 43 група - ІІ місце
    • Мельник Ганну, 43 група - І місце
    • Шульгіна Іллю, 12 група - ІІІ місце
    • Матюху Олександра, 33 група - ІІІ місце
    • Пліскунова Павла, 33 група - ІІІ місце
    • Мишка Андрія, 33 група - ІІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІІ місце,
    та вчителів, які їх підготували - Артем'єву І.В. та Рафаловську Н.О.
    Категорія: Загальні | Переглядів: 342 | Додав: SashOK | Дата: 05.11.12 | Коментарі (0)

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2019/2020 н.р. деталі на сторінці


    ДПА 2019

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    ЗНО
    Пробне ЗНО 2019

    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Лютий 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2019