• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.30 – 13.15
    6-й урок 13.25 – 14.10
    7-й урок 14.20 – 15.05
    8-й урок 15.15 – 16.00

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 103 104 105 106 107 ... 109 110 »

    ВІТАЄМО!

     Богдан Наталію, ученицю 21 групи,

    яка посіла ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання

    та вчителя Даниленко Г.В., яка її підготувала до участі в олімпіаді

    Категорія: Загальні | Переглядів: 309 | Додав: SashOK | Дата: 27.11.12 | Коментарі (0)

    ВІТАЄМО!

    ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ:

                             Шульгіна Іллю, 12 група    – І місце

                            Пихтаря Дмитра, 12 група  – І місце

                            Березинця Івана, 12 група  – ІІ місце ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 317 | Додав: SashOK | Дата: 27.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо !

    Переможців міського етапу ІІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу

    учнівської та студентської молоді  

    імені Тараса Шевченка

    •  Репех Катерину, 12 група – І місце
    • Леоненка Олександра, 41 група - І місце
    • Мекшун Ганну, 21 група – ІІІ місце

    та вчителів, які їх підготували,

    ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 298 | Додав: SashOK | Дата: 27.11.12 | Коментарі (0)

    Прем’єр заявив, що за своєчасну виплату зарплати відповідають керівники міст, обрані їх населенням. За словами Азарова, уряд готов допомогти тим, хто не буде агресивно вимагати чогось з екранів телевізорів

    Таку думку український прем’єр висловив під час свого вступного слова на засіданні уряду.
    ... Читати далі »
    Категорія: Освітні новини України | Переглядів: 255 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з англійської мови : 

    Категорія: Загальні | Переглядів: 358 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з історії:

    Категорія: Загальні | Переглядів: 301 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з української  мови та літератури:

    •  Репех Катерину, 12 група        -    І місце
    •  Алімову Катерину, 21 група       -   І місце
    •  Лутченко Юлію, 31 група           -   І місце
    • ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 266 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з фізики:

    • Шульгіна Іллю, 12 група - І місце
    • Йовенка Артема, 42 група - І місце
    • Репех Катерину, 22 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Мітічкіна Дмитра, 22 група - ІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІ місце
    • Ящук Софію, 22 група - ІІІ місце
    • Ріпич Дарину, 32 група - ІІІ місце ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 339 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з російської мови та літератури:
    • Песцову Ксенію, 21 група - І місце
    • Мещерякову Олену, 31 група - І місце
    • Леоненка Олександра, 41 група - І місце
    • Дудкіну Олександру, 21 група - ІІ місце
    • Алімову Катерину, 21 група - ІІ місце
    • Лутченко Юлію, 31 група - ІІ місце
    • Буторіну Дарію, 41 група - ІІ місце
    • Лавріченко Лілію, 21 група - ІІІ група
    • Щербу Євгенію, 41 група - ІІІ місце
    та Нечай Т.О., яка їх підготувала
    Категорія: Загальні | Переглядів: 253 | Додав: SashOK | Дата: 06.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з біології: 
    • Заікіна Юрія, 23 група - І місце
    • Фролову Анастасію, 33 група - І місце
    • Круль Ольгу, 43 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Шепіду Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Трофимову Єлизавету, 23 група - ІІ місце
    • Савенко Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Бачуріну Ярославу, 33 група - ІІ місце
    • Зінченка Дмитра, 43 група - ІІ місце
    • Мельник Ганну, 43 група - І місце
    • Шульгіна Іллю, 12 група - ІІІ місце
    • Матюху Олександра, 33 група - ІІІ місце
    • Пліскунова Павла, 33 група - ІІІ місце
    • Мишка Андрія, 33 група - ІІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІІ місце,
    та вчителів, які їх підготували - Артем'єву І.В. та Рафаловську Н.О.
    Категорія: Загальні | Переглядів: 305 | Додав: SashOK | Дата: 05.11.12 | Коментарі (0)

    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Травень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018