• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.30 – 13.15
    6-й урок 13.25 – 14.10
    7-й урок 14.20 – 15.05
    8-й урок 15.15 – 16.00

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 101 102 103 104 105 106 107 »

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з історії:

    Категорія: Загальні | Переглядів: 300 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з української  мови та літератури:

    •  Репех Катерину, 12 група        -    І місце
    •  Алімову Катерину, 21 група       -   І місце
    •  Лутченко Юлію, 31 група           -   І місце
    • ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 265 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців міської олімпіади з фізики:

    • Шульгіна Іллю, 12 група - І місце
    • Йовенка Артема, 42 група - І місце
    • Репех Катерину, 22 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Мітічкіна Дмитра, 22 група - ІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІ місце
    • Ящук Софію, 22 група - ІІІ місце
    • Ріпич Дарину, 32 група - ІІІ місце ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 336 | Додав: SashOK | Дата: 22.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з російської мови та літератури:
    • Песцову Ксенію, 21 група - І місце
    • Мещерякову Олену, 31 група - І місце
    • Леоненка Олександра, 41 група - І місце
    • Дудкіну Олександру, 21 група - ІІ місце
    • Алімову Катерину, 21 група - ІІ місце
    • Лутченко Юлію, 31 група - ІІ місце
    • Буторіну Дарію, 41 група - ІІ місце
    • Лавріченко Лілію, 21 група - ІІІ група
    • Щербу Євгенію, 41 група - ІІІ місце
    та Нечай Т.О., яка їх підготувала
    Категорія: Загальні | Переглядів: 251 | Додав: SashOK | Дата: 06.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади з біології: 
    • Заікіна Юрія, 23 група - І місце
    • Фролову Анастасію, 33 група - І місце
    • Круль Ольгу, 43 група - ІІ місце
    • Дятлова Андрія, 12 група - ІІ місце
    • Шепіду Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Трофимову Єлизавету, 23 група - ІІ місце
    • Савенко Анастасію, 23 група - ІІ місце
    • Бачуріну Ярославу, 33 група - ІІ місце
    • Зінченка Дмитра, 43 група - ІІ місце
    • Мельник Ганну, 43 група - І місце
    • Шульгіна Іллю, 12 група - ІІІ місце
    • Матюху Олександра, 33 група - ІІІ місце
    • Пліскунова Павла, 33 група - ІІІ місце
    • Мишка Андрія, 33 група - ІІІ місце
    • Соловйова Анатолія, 42 група - ІІІ місце,
    та вчителів, які їх підготували - Артем'єву І.В. та Рафаловську Н.О.
    Категорія: Загальні | Переглядів: 304 | Додав: SashOK | Дата: 05.11.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо команду ліцею у складі:
    1. Гученка Дениса, 42 гр.
    2. Соловйова Анатолія, 42 гр.
    3. Лукашевич Яни, 44 гр.
    4. Платонової Ілони, 33 гр.
    5. Лутченко Юлії, 31 гр.
    за ІІ місце в обласному відбірковому турі гри брейн-ринг "Підліток і право".

    УСПІХІВ НА ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ!

     
    Категорія: Загальні | Переглядів: 562 | Додав: SashOK | Дата: 26.10.12 | Коментарі (0)

    Конкурс малюнків «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях»:

    І місце - < ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 338 | Додав: shap | Дата: 25.10.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців ІІ етапу обласного конкурсу учнівської та студентської творчості "Я - Київщини гордість і надія!"

    Номінація "Фотохудожник":

    Передня Лада, учениця 13 групи - ІII місце

    Лотоцька Вікторія, учениця 41 групи - Заохочувальний диплом
     
    Категорія: Загальні | Переглядів: 601 | Додав: shap | Дата: 19.10.12 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців І етапу обласного конкурсу учнівської та студентської творчості "Я - Київщини гордість і надія!"

    Номінація "Літературна творчість": Леоненко Олександр, учень 41 групи - І місце

    Номінація "Живопис": Прядко Марина, учениця 41 групи - І місце

    Номінація "Фотохудожник":

    Передня Лада, учениця 13 групи - І місце

    Лотоцька Вікторія,  учениця 41 групи - І місце 

    Прядко Марина, учениця 41 групи - ІІ місце 

    Категорія: Загальні | Переглядів: 228 | Додав: shap | Дата: 19.10.12 | Коментарі (0)

    Запрошуємо батьків 12 жовтня 2012 року на Батьківський день. Раді Вас бачити вчителі ліцею з 18:00 до 20:00 у навчальних аудиторіях.
    Категорія: Загальні | Переглядів: 569 | Додав: SashOK | Дата: 11.10.12 | Коментарі (0)

    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА І КУРС (8 клас) на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці

    В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог та педагог-організатор

    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Квітень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018