• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад консультацій

    Розклад факультативних занять у ліцеї

    Розклад індивідуально-групових занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.40 – 13.25
    6-й урок 13.35 – 14.20
    7-й урок 14.30 – 15.15
    8-й урок 15.25 – 16.10

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Міжнародні проекти

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової


    Блог Зінченко Валентини


    Блог Гніденко Олени


    Блог психолога ліцею



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 101 102 103 104 105 ... 121 122 »
    Вітаємо переможців міської олімпіади  з географії:       

    Горбунову Ярославу, 23 група   - І місце

    Песцову Ксенію, 31 група                - І місце  

    Решетняк Олену, 44 група              - І місце     

    Калішука Івана, 12 група               - ІІ місце  

    Салтикова Іллю, 12 група               - ІІ місце          

    Зозулю Даниїла, 12 група                 - ІІ місце  

    Матроса Кирила, 22 група ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 169 | Додав: SashOK | Дата: 16.12.13 | Коментарі (0)

    У міському етапі обласного профорієнтаційного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках!» взяли участь 8 ліцеїстів: Передерій Яна, Самойленко Даниїл, Латишева Анастасія, Бокова Дар’я, Шиленко Анастасія, Літовко Марія, Лещенко Юлія, Чернега Вікторія.

     5 ... Читати далі »

    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 413 | Додав: Tania | Дата: 14.12.13 | Коментарі (0)

    12 грудня для учнів 31, 32 груп в рамках тижня іноземних мов проведена гра "Що? Де? Коли?".
    Всі ліцеїсти виконували завдання з великим задоволенням. Учні не тільки продемонстрували знання з англійської мови, а й показали уміння працювати в команді.
    Оцінювання здійснювали Мітічкін Дмитро, Курач Л.С.

    Вчитель англійської мови - Соловйова Н.С.
    ... Читати далі »
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 197 | Додав: Tania | Дата: 13.12.13 | Коментарі (0)

    В рамках тижня іноземних мов ... Читати далі »
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 322 | Додав: Tania | Дата: 12.12.13 | Коментарі (0)

    В рамках тижня іноземних мов 10 грудня для учнів 23 групи було проведено англомовну вікторину "Across the world with ... Читати далі »
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 205 | Додав: Tania | Дата: 11.12.13 | Коментарі (0)

    З метою профілактики запобігання в учнівському середовищі негативних проявів, ліцеїсти ІV ... Читати далі »

    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 267 | Додав: Tania | Дата: 11.12.13 | Коментарі (0)

    ВІТАЄМО  переможців міської олімпіади з російської мови та літератури:      

    Скриннікову Поліну, 11 група      - І місце  

    Сосніну Катерину, 12 група         - ІІ місце  

    Шумейко Олександру, 11 група - ІІІ місце  

    Нагієву Вусалу, 12 група -          ІІІ місце     

    та вчителя Нечай Тетяну Олександрівну, яка підготувала переможців!  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 177 | Додав: SashOK | Дата: 10.12.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади  з правознавства:      

    Зінченко Поліну, 22 група              - ІІ місце          

    Шульгіна Іллю, 22 група               - ІІ місце  

    Ящук Софію, 32 група                       - ІІ місце    

    Ольховик Катерину, 21 група - ІІІ місце  

    Уваренко Олену, 22 група          - ІІІ місце  

    Дудкіну Олександру, 31 група - ІІІ місце   

    Песцову Ксенію, 31 група     ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 194 | Додав: SashOK | Дата: 10.12.13 | Коментарі (1)

    Вітаємо переможців міської олімпіади  з педагогіки і психології:       

    Фролову Анастасію, 43 група       - ІІ місце          

    Бабаригу Раду, 41 група                  - ІІ місце    

    Рябченко Анастасію, 43 група - ІІІ місце  

    Гриб Аліну, 41 група                        - ІІІ місце  

    Платонову Ілону, 43 група          - ІІІ місце    

    та вчителя  Сухоцьку Лесю Валеріївну,  яка підготувала переможців!  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 124 | Додав: SashOK | Дата: 10.12.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо переможців міської олімпіади  з астрономії:       

    Мітічкіна Дмитра, 32 група         - І місце  

    Толстікова Олександра, 43 група  - І місце     

    Сергієнко Тетяну, 32 група           - ІІ місце  

    Агафонову Катерину, 42 група    - ІІ місце               

    Шиленко Єлизавету, 32 група  - ІІІ місце  

    Ріпич Дарину, 42 група                   - ІІІ місце    

    та вчителя   Тараброву Світлану Микол ... Читати далі »

    Категорія: Загальні | Переглядів: 180 | Додав: SashOK | Дата: 10.12.13 | Коментарі (1)

    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Пробне ЗНО 2019

    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Січень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2019