• Розклад занять
    Розклад занять у ліцеї
    Розклад дзвінків у ліцеї

    1-й урок 08.30 – 09.15
    2-й урок 09.25 – 10.10
    3-й урок 10.30 – 11.15
    4-й урок 11.35 – 12.20
    5-й урок 12.30 – 13.15
    6-й урок 13.25 – 14.10
    7-й урок 14.20 – 15.05
    8-й урок 15.15 – 16.00

    МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

    Літопис ліцею

    Блоги вчителів
    Фон под ссылками

    Блог Олега Приходька


    Блог Світлани Тарабрової


    Блог Людмили Бондаренко


    Блог Наталії Соловйової



    Цивільна оборона

    Насильству - ні!
    Національна дитяча гаряча лінія
    Національна гаряча лінія

    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Статистика

    Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 ... 99 100 101 102 103 ... 109 110 »

    І місце – Швець Катерина, 11 група (малюнок «Безпека праці»)

    ІІ місце – Швець Катерина, 11 група (малюнок «Будь обережний»)

    ... Читати далі »

    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 655 | Додав: Tania | Дата: 20.04.13 | Коментарі (0)

    В рамках декади профорієнтації відбулася зустріч ліцеїстів ІІІ курсу з деканом факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій Київського національного університету технологій та дизайну Коньковим Г.І.
    Під час презентації ліцеїсти дізнались про структурні підрозділи університету, напрями (спеціальності та спеціалізації), умови навчання. Випускниця ліцею, студентка ІV курсу КНУТД Селезньова Л. поділилась своїм враженням щодо навчання в університеті.
    Категорія: Позакласна, виховна робота | Переглядів: 299 | Додав: Tania | Дата: 20.04.13 | Коментарі (0)

    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ ДОДАТКОВИЙ НАБІР

    на 2013/2014 навчальний рік на ІІ курс (9 клас) у такі групи:
    • з поглибленим вивченням української мови та літератури;
    • з поглибленим вивченням математики;
    • з поглибленим вивченням географії. 

    Прийом заяв здійснюється в каб. 218  ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 381 | Додав: SashOK | Дата: 29.03.13 | Коментарі (0)

    В рамках проекту «Книга пробуджує розум до навчання і творчості» 18 березня  для учнів І курсу бібліотекарем  ліцею Короткевич В.М. проведено літературну гру «Її величність - українська книга».

    Вітаємо переможців!

    І місце -  12 група,

    ІІ місце – 13 група,

    ІІІ місце – 11 група.

    На заході було визначено найактивнішого читача за підсумками 2012 року -  учень 12 групи  Кудрін  Дмитро.





    ... Читати далі »
    Категорія: Загальні | Переглядів: 278 | Додав: ja-katjusha | Дата: 20.03.13 | Коментарі (2)

    Вітаємо !

    Переможців обласної олімпіади з фізичної культури:                      

    • Фомічева Георгія,42 група – ІІ місце    
    • Черненкову Катерину,44 група – ІІІ місце    

    та вчителів, які підготували переможців, -     Приходька Олега Володимировича,   Жему Сергія Миколайовича  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 211 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо !

    Переможців загальноміського лінгвістичного конкурсу «Мови, які вибираю для майбутнього:  

    • Алімову Катерину, 21 група
    • Дудкіну Олександру, 21 група             
    • Бабаригу Раду, 31 група             
    • Лутченко Юлію, 31 група              
    • Фомічева Георгія, 42 група  
    Категорія: Загальні | Переглядів: 205 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців обласної олімпіади з економіки:    

    • Лукашевич Яну, 44 група – І місце         
    •  Ігнатовську Анастасію, 44 група – ІІ місце          
    • Бокову Дар'ю, 34 група – ІІ місце        
    • Шиленко Анастасію, 34 група – ІІІ місце    

    та вчителя   Проценко Інну Вікторівну,   яка підготувала переможців  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 242 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців обласної олімпіади з правознавства:       

    • Ящук Софію, 22 група     –  І місце  
    • Лукашевич Яну, 44 група – ІІІ місце    

    та вчителя   Зінченка Володимира Анатолійовича,   який підготував переможців  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 249 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможців обласної олімпіади з астрономії:  

    • Йовенка Артема, 42 група – ІІ місце
    • Гученка Дениса, 42 група – ІІІ місце    

    та вчителя   Тараброву Світлану Миколаївну,     яка підготувала переможців  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 208 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    Вітаємо ! Переможця обласної олімпіади з екології:      

    • Круль Ольгу, 43 група     – ІІІ місце      

    та вчителя   Артем’єву Ірину Вікторівну,   яка підготувала переможця  

    Категорія: Загальні | Переглядів: 247 | Додав: SashOK | Дата: 05.03.13 | Коментарі (0)

    ДПА 2018
    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

    Актуально
    НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


    Навчання
    Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

    Оголошення
    ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


    ЗНО
    Український центр оцінювання якості освіти
    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
    Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

    Абітурієнтам

    Допомогти ліцею

    Архів новин
    «  Травень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031

    Форма входу

    Бібліотека ліцею

    Славутич - наш дім

    Славутицька міська громада

    Освітні сайти
    МОНУ

    ІІТЗО

    КОДА

    ДОН

    КВНЗ КОР "АНО"

    Управління освіти

    Славутицький ММЦ

    ПедПРЕСА


     Славутицький ліцей © 2018