Блог психолога ліцею

Зінченко Володимир Анатолійович

Дата народження   01.01.1972 року

Посада   вчитель історії та правознавства

Звання, нагороди (дата)  «Учитель-методист» (2017 р.), Грамота Міністерства освіти і науки (2007 р.)

За час роботи в Славутицькому ліцеї зарекомендував себе як високоосвічений педагог, який досконало володіє новітніми педагогічними  формами і методами навчально-виховного процесу та є глибоко обізнаним у суспільствознавчих дисциплінах. Зінченко В.А. постійно пробуджує пізнавальну діяльність учнів на уроках та в позаурочний час, стимулює їх творчу активність у пошуках істини. На своїх уроках Володимир Анатолійович великого значення надає мотивації навчання, а для цього використовує такі дидактичні прийоми, як пізнавальні ситуації, дискусії, цікавість, несподіванки, ситуації успіху, розповідь очевидця тощо. Він добре володіє формами та методами управління учнівським колективом: втілює в практику принципи педагогіки співробітництва, особистісно-орієнтованого навчання. Більшість уроків учителя є проблемними з використанням елементів технології критичного мислення. На заняттях використовуються групові та індивідуальні форми роботи, під час яких учні отримують вміння спілкуватися, допомагати іншим, бути відповідальними, ініціативними, постійно знаходитися в пошуку. Такі уроки є продуктивними, оскільки відбувається інтеграція ідей, знань і практичних умінь учнів, наслідком чого є  висока результативність та творчий успіх. Учитель працює в тісному контакті зі службою у справах неповнолітніх, службою кримінальної міліції тощо. Лише справді непересічна, самодостатня, творча й обдарована особистість здатна виховати таку ж. Виявляючи в роботі високий професіоналізм, Володимир Анатолійович досягає значних результатів у педагогічній діяльності. Вихованці педагога неодноразово ставали призерами та переможцями міських, обласних та республіканських олімпіад із правознавства, а випускники ліцею вступають до вузів на юридичні факультети, обираючи професію юриста. Володимир Анатолійович постійно очолює журі міського етапу олімпіади  з правознавства. Він користується заслуженим авторитетом серед колег, учнів, батьків.

Пробне ЗНО 2019

«  Січень 2019  »