Зінченко В.Г. має повну вищу педагогічну освіту за спеціальностями «Філологія. (Англійська мова)» та «Російська мова і література» й працює вчителем англійської мови з 2017 року. Зінченко В.Г. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 2013 році пройшла курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови у Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів. Зінченко В.Г. - це досвідчений, старанний і відповідальний працівник.

Валентина Григорівна володіє сучасними освітніми методиками й технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної роботи, активно їх застосовує та поширює у професійному середовищі. У 2015-2016 н. р. отримала перемогу в освітньому проекті за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Громадської організації Go Global “Go Camps”, за результатами якого організувала та провела мовний літній табір «Веселка» за участю волонтерки проекту Біллур Ирмак з Туреччини.

Використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, працює над позитивною динамікою знань, вміє зацікавити та захопити дітей. Впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів. Педагог на уроках використовує активні форми роботи: ділова гра, робота в парах, робота в групах, уміє створювати під час занять атмосферу колективного творчого пошуку. Навчання пов’язує із життям. При перевірці знань учнів застосовує рівневу диференціацію. Дотримується критеріїв оцінювання. Уроки завжди проходять жваво, емоційно та цікаво. На уроках панує особлива атмосфера довіри, творчої взаємодії вчителя та учнів. Чуйне слово наставника допомагає вихованцям відшукати ключ до вирішення тих чи інших завдань. Валентина Григорівна вимоглива до себе та своїх учнів, ініціативна. Наполеглива робота вчителя і на уроках, і в позаурочний час сприяє творчим досягненням школярів. Має переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови: 2013-2014 н. р. – ІІІ місце, 2014-2015 н. р. – І місце, 2015-2016 н. р. – І місце, 2016-2017 н. р. – ІІ місце.

Щороку готує призерів конкурсу «Гринвіч». У 2016 році під керівництвом Валентини Григорівни команда школи зайняла ІІ місце на конкурсі юних словесників «Мовою Шевченка і Шекспіра». Постійно підвищує професійний рівень, педагогічну майстерність, бере участь в онлайн-вебінарах. Намагається завжди бути поінформованою про новації у методиці викладання предмета. Упроваджує перспективний педагогічний досвід, бере участь у його поширенні, виступає з доповідями на педагогічних радах, семінарах, міських та шкільних засіданнях методичних об’єднань, проводить відкриті заняття, надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

Пройшла курси за програмою «Інтел – навчання для майбутнього», активно застосовує на уроках технічні засоби навчання та інформаційно-комунікаційні технології. У 2015-2016 н. р. взяла участь у навчанні за програмою «Дорослішай на здоров'я», у 2016 році взяла участь у навчальному семінарі «Зміст та методика викладання курсу за вибором «Уроки для сталого розвитку», має відповідні сертифікати. Валентина Григорівна – переможець міського етапу конкурсу «Вчитель року – 2008» та учасник обласного етапу. Має публікації на сайті методичного центру. Робота «Впровадження освітніх технологій у процесі вивчення англійської мови» нагороджена дипломом ІІІ ступеню на педагогічній виставці «Освіта Славутича-2014». Робота «Особливості організації англомовного пришкільного табору для учнів 8-12 років» нагороджена дипломом І ступеню на педагогічній виставці «Освіта Славутича-2017». Відзначається загальною культурою й високими моральними якостями. Користується авторитетом і повагою серед педагогічних працівників, учнів та їхніх батьків. За сумлінну працю, досягнуті успіхи у роботі нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної держадміністрації, 2014; подяками відділу освіти, 2014, 2015, подякою управління освіти і науки, 2016.

В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог та педагог-організатор

«  Січень 2018  »