Блог психолога ліцею

Соловйова  Наталія Станіславівна

Дата народження   15.10.1974 року

Посада вчитель англійської мови

Звання, нагороди (дата)   "старший учитель" (2014 р.) Почесна грамота відділу освіти (1999, 2001 рр.); Грамота міського голови (2012 р.); Подяка відділу освіти (2010, 2011, 2012 рр.); Подяка управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації ( 2011, 2012 рр.);  Подяка департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2013 р.),

Наталія Станіславівна – досвідчений учитель і висококваліфікований фахівець, який володіє великим арсеналом методів, прийомів, форм роботи, що забезпечують належну ефективність навчально-виховного процесу, високий рівень пізнавальної активності учнів та розвиток їхньої ерудиції.

Педагог застосовує творчий підхід до навчальної та виховної роботи з учнями, забезпечує умови для глибокого засвоєння ними програмового матеріалу з англійської мови. Різноманітність прийомів збуджує інтерес учнів до навчання, а правильно організований диференційований підхід, зв’язне повторення вивченого забезпечують міцні знання.  Наполеглива праця з восьмикласниками дає свої результати: вони добре орієнтуються в навчальному матеріалі, швидко й усвідомлено читають, мають логічне мислення. Старшокласникам пропонує такі колективні форми роботи, як зустрічі за круглим столом, рольові й ділові ігри, нетрадиційні форми уроків, віртуальні екскурсії.

Належна увага приділяється вчителем позакласній роботі з предмета, яка сприяє поглибленню інтересу до вивчення мови та традицій інших народів. Цікаво й змістовно проходять заходи в рамках тижня іноземних мов. Традиційними є зустрічі в клубі знавців англійської мови. На заняттях педагога постійно панує атмосфера довіри, уважного й тактовного ставлення до учнів. Наталія Станіславівна – активний учасник засідань міського МО вчителів іноземних мов, на яких розглядаються актуальні завдання сьогодення. Її учні є  переможцями міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Педагог постійно підвищує професійний рівень педагогічної майстерності; відзначається загальною культурою й високими моральними якостями; користується заслуженим авторитетом серед колег, батьків, ліцеїстів.

Пробне ЗНО 2019

«  Січень 2019  »