Блог Тетяни Алених

Блог Ірини Шишкіної

Приходько Олег Володимирович

Дата народження   04.12.1973

Посада вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни

Звання, нагороди (дата) "учитель-методист" (2017 р.) Почесна грамота міського голови, 2001рік.; Диплом міського комітету по фізичній культурі і спорту, 2004рік.; Грамота завідуючого відділом освіти, 2004рік.;  Почесна грамота міського голови, 2005рік.; Диплом ІІ ступеня за участь у міській педагогічній виставці «Освіта Славутича - 2009», 2009рік.; Почесна грамота Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 2009рік.;  Грамота міського голови за підсумками місячника «Молоде покоління обирає здоров’я», 2011рік.;  Диплом Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів за участь в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012», 2012рік.; Диплом  завідуючого відділом освіти «Золотий фонд міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2012»», 2012рік.; Подяка відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради за підготовку переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, 2013р.; Подяка департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, 2013р. Подяка міського голови за вагомий особистий внесок у фізичне виховання підростаючого покоління м. Славутича та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, 2013р.,

Це висококваліфікований фахівець, невтомний ентузіаст фізичної культури і спорту, ініціатор багатьох починань: практичних занять, відкритих уроків, створення належної навчально-методичної матеріальної бази; роботи спортивних секцій за інтересами.

Олег Володимирович відмінно володіє методикою сучасного уроку фізичної культури. Він забезпечує високу якість уроків шляхом ретельного відбору сучасних форм і методів навчання, чіткої організації та взаємозв'язку всіх типів уроку, розумного використання спортивного інвентарю та обладнання.

Заняття проходять емоційно, на ігровий і змагальній основі. Завдяки диференційованому та індивідуальному підходу до навчання, використання міжпредметних зв'язків, вчитель добивається того, що учні одержують відомості в області гігієни, володіють навичками самоконтролю, вчаться аналізувати, зіставляти факти, активно оперувати отриманими знаннями, вміннями та навичками. У процесі навчальних занять педагог приділяє велику увагу формуванню в учнів морально - вольових якостей, вихованню свідомої дисципліни, почуття товариства і колективізму.

Олег Володимирович постійно працює над якісним виконанням програми з фізичної культури. У його системі роботи використовуються різні форми і методи активізації рухливої діяльності учнів, міжпредметні зв'язки, диференційований підхід до учнів, формування умінь і навичок самостійно займатися фізичними вправами. Учитель вміло проводить діагностику і моніторинг стану здоров'я учнів, вихідних показників фізичної підготовленості школярів і, спираючись на результати аналізу, підбирає відповідні завдання, вправи на уроках.

Вчитель організовує і проводить на високому методичному рівні позакласну фізкультурно-масову і спортивну роботу. Це дає змогу ліцею протягом 3 років підряд займати призове місце в загальному заліку міської спартакіади школярів. Серед вихованців Олега Володимировича багато спортсменів - розрядників, учасників міських, обласних змагань з футболу, легкої атлетики, плавання. Успіхи своїх учнів Олег Володимирович пов'язує з добре поставленим в ліцеї навчальним процесом, який пронизаний ідеєю виховання в учнів свідомої дисципліни. Учитель вважає, що свідома дисципліна на уроках визначається тим, наскільки учні зайняті навчальною роботою. Саме уроки фізичної культури мають найбільші можливості у її вихованні, оскільки їх можна будувати за сценарієм природного задоволення потреб учнів у русі. Тож застосовуючи на уроках фізичної культури різні методи і прийоми виховання свідомої дисципліни, вчитель завжди намагається дійти до душі кожного учня для того, щоб він полюбив цей предмет, з великою радістю йшов на уроки. Олег Володимирович займає активну життєву позицію. Він постійний учасник міських та обласних змагань з пожежно-прикладного спорту, футболу, волейболу, член суддівських колегій спартакіад школярів. На думку учнів, педагогів, батьків Олег Володимирович висококваліфікований, професійно підготовлений сучасний учитель фізичної культури з творчим підходом до вирішення будь - якого виховного, освітнього, оздоровчого, розвивального завдання.

В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог

«  Листопад 2017  »

Славутицький ліцей © 2017