• Розклад занять
  Розклад занять у ліцеї
  Розклад дзвінків у ліцеї

  1-й урок 08.30 – 09.15
  2-й урок 09.25 – 10.10
  3-й урок 10.30 – 11.15
  4-й урок 11.35 – 12.20
  5-й урок 12.40 – 13.25
  6-й урок 13.35 – 14.20
  7-й урок 14.30 – 15.15
  8-й урок 15.25 – 16.10

  МЕРЕЖА ЛІЦЕЮ

  Літопис ліцею

  Блоги вчителів
  Фон под ссылками

  Блог Олега Приходька


  Блог Світлани Тарабрової


  Блог Людмили Бондаренко


  Блог Наталії Соловйової  Цивільна оборона

  Насильству - ні!
  Національна дитяча гаряча лінія
  Національна гаряча лінія

  Свята
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Статистика

  Приходько Олег Володимирович

  Дата народження   04.12.1973

  Посада вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни

  Звання, нагороди (дата) "учитель-методист" (2017 р.) Почесна грамота міського голови, 2001рік.; Диплом міського комітету по фізичній культурі і спорту, 2004рік.; Грамота завідуючого відділом освіти, 2004рік.;  Почесна грамота міського голови, 2005рік.; Диплом ІІ ступеня за участь у міській педагогічній виставці «Освіта Славутича - 2009», 2009рік.; Почесна грамота Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 2009рік.;  Грамота міського голови за підсумками місячника «Молоде покоління обирає здоров’я», 2011рік.;  Диплом Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів за участь в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012», 2012рік.; Диплом  завідуючого відділом освіти «Золотий фонд міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2012»», 2012рік.; Подяка відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради за підготовку переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, 2013р.; Подяка департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, 2013р. Подяка міського голови за вагомий особистий внесок у фізичне виховання підростаючого покоління м. Славутича та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, 2013р.,

  Це висококваліфікований фахівець, невтомний ентузіаст фізичної культури і спорту, ініціатор багатьох починань: практичних занять, відкритих уроків, створення належної навчально-методичної матеріальної бази; роботи спортивних секцій за інтересами.

  Олег Володимирович відмінно володіє методикою сучасного уроку фізичної культури. Він забезпечує високу якість уроків шляхом ретельного відбору сучасних форм і методів навчання, чіткої організації та взаємозв'язку всіх типів уроку, розумного використання спортивного інвентарю та обладнання.

  Заняття проходять емоційно, на ігровий і змагальній основі. Завдяки диференційованому та індивідуальному підходу до навчання, використання міжпредметних зв'язків, вчитель добивається того, що учні одержують відомості в області гігієни, володіють навичками самоконтролю, вчаться аналізувати, зіставляти факти, активно оперувати отриманими знаннями, вміннями та навичками. У процесі навчальних занять педагог приділяє велику увагу формуванню в учнів морально - вольових якостей, вихованню свідомої дисципліни, почуття товариства і колективізму.

  Олег Володимирович постійно працює над якісним виконанням програми з фізичної культури. У його системі роботи використовуються різні форми і методи активізації рухливої діяльності учнів, міжпредметні зв'язки, диференційований підхід до учнів, формування умінь і навичок самостійно займатися фізичними вправами. Учитель вміло проводить діагностику і моніторинг стану здоров'я учнів, вихідних показників фізичної підготовленості школярів і, спираючись на результати аналізу, підбирає відповідні завдання, вправи на уроках.

  Вчитель організовує і проводить на високому методичному рівні позакласну фізкультурно-масову і спортивну роботу. Це дає змогу ліцею протягом 3 років підряд займати призове місце в загальному заліку міської спартакіади школярів. Серед вихованців Олега Володимировича багато спортсменів - розрядників, учасників міських, обласних змагань з футболу, легкої атлетики, плавання. Успіхи своїх учнів Олег Володимирович пов'язує з добре поставленим в ліцеї навчальним процесом, який пронизаний ідеєю виховання в учнів свідомої дисципліни. Учитель вважає, що свідома дисципліна на уроках визначається тим, наскільки учні зайняті навчальною роботою. Саме уроки фізичної культури мають найбільші можливості у її вихованні, оскільки їх можна будувати за сценарієм природного задоволення потреб учнів у русі. Тож застосовуючи на уроках фізичної культури різні методи і прийоми виховання свідомої дисципліни, вчитель завжди намагається дійти до душі кожного учня для того, щоб він полюбив цей предмет, з великою радістю йшов на уроки. Олег Володимирович займає активну життєву позицію. Він постійний учасник міських та обласних змагань з пожежно-прикладного спорту, футболу, волейболу, член суддівських колегій спартакіад школярів. На думку учнів, педагогів, батьків Олег Володимирович висококваліфікований, професійно підготовлений сучасний учитель фізичної культури з творчим підходом до вирішення будь - якого виховного, освітнього, оздоровчого, розвивального завдання.

  ДПА 2018
  Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

  Актуально
  НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


  Навчання
  Моніторинг дослідження рівня навчальних досягнень учнів

  Оголошення
  ЛІЦЕЙ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА на 2018/2019 н.р. деталі на сторінці


  ЗНО
  Український центр оцінювання якості освіти
  Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
  Підготовка до ЗНО "Osvita.ua"

  Абітурієнтам

  Допомогти ліцею

  Архів новин
  «  Жовтень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

  Форма входу

  Бібліотека ліцею

  Славутич - наш дім

  Славутицька міська громада

  Освітні сайти
  МОНУ

  ІІТЗО

  КОДА

  ДОН

  КВНЗ КОР "АНО"

  Управління освіти

  Славутицький ММЦ

  ПедПРЕСА


   Славутицький ліцей © 2018
  Користувачі на сайті