Полулях  Тетяна Петрівна

Дата народження   27.07.1969 року

Посада   вчитель фізики

Звання, нагороди (дата)   «учитель-методист» (2016 р.); Подяка обласного управління освіти і науки (2004-2012 рр.); Подяка міського голови (2008 р.); Грамота відділу освіти (2004-2005 рр.)

Полулях Т.П. досконало знає свій предмет, має необхідну педагогічну і психологічну підготовку, володіє способами оптимізації навчально-виховного процесу. Вчитель глибоко розкриває і показує практичне застосування положень фізики, залучає ліцеїстів до дослідницької діяльності, створює умови для їх трудового навчання й професійної орієнтації. Під час планування роботи Тетяна Петрівна чітко  продумує кожне заняття, враховує результати попередньої діяльності, визначає шляхи закріплення й подальшого розвитку досягнутого, передбачає послідовне усунення недоліків. Вона постійно вдосконалює власну методику викладання, шукає нові форми і методи організації занять з ліцеїстами. Зростання педагогічної майстерності відбивається на показниках її діяльності. Результатом системи роботи педагога є методичні посібники, які вона щороку презентує на міський педагогічній виставці; призери ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики,  і високі результати учнів у зовнішньому незалежному оцінюванні.      Полулях Т.П. бере активну участь у роботі міського методичного об’єднання вчителів фізики, часто виступає з ініціативою щодо поліпшення роботи, цінує колективний досвід, уміє вчитися в колег. Учитель власною поведінкою, культурою спілкування є моральним орієнтиром для колективу ліцею, прикладом для ліцеїстів. Необхідно відзначити наполегливу роботу Полулях Т.П. щодо технічного оснащення кабінету фізики, його естетичного оформлення, поповнення навчальними посібниками та технічними засобами навчання, зробленими власноруч  з ліцеїстами.

В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується ПОВАР, практичний психолог та педагог-організатор

«  Лютий 2018  »