Блог Тетяни Алених

Микитенко Ірина Владиславівна

Дата народження   30.11.1965 року

Посада   вчитель хімії

Звання, нагороди (дата)   «учитель-методист» (2006 р., 2011 р., 2016 р.), Грамота Міністерства освіти і науки (2006 р.); Грамота Верховної Ради України (2006 р.); Подяка управління освіти і науки Київської державної адміністрації (2003-2012 рр.)

На першому місці в житті Ірини Владиславівни завжди була школа. Її дід, батько, мати, сестра і вона сама – Вчителі за покликом душі. Протягом трьох поколінь формувалася у педагога цілісна система знань про розвиток людини в освітньому процесі. Сучасний контингент учнів вимагає підготовки не просто вчителя-предметника, а спеціаліста який усю професійну майстерність спрямовує на  розвиток конкретної особистості. А це неможливо без інтеграції знань з педагогіки і психології в нових концептуальних моделях навчання і виховання. Кожну дитину  Ірина Владиславівна розглядає як суб’єкт життєдіяльності, здатний до саморозвитку і творчості, до самоорганізації свого життя й професійної діяльності, в основі яких  лежать потреби людини в нових досягненнях, прагненні до успіху, вдосконаленні, активної життєвої позиції, віри в свої можливості. Таким підходом до навчально-виховного процесу педагог досягає подвійної мети: розвиває розумові здібності дитини і формує її духовний світ. Без цього не може бути інтелігентності, а відтак і високого рівня інтелектуального розвитку людини. Результатом плідної роботи педагога є досягнення її учнів. Команда юних хіміків нараховує більше 45 призерів та переможців всіх етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Ірина Владиславівна здійснює наукове керівництво дослідницьких робіт з предмета, які виконують ліцеїсти. Протягом 8 років очолювала ММО вчителів хімії, а останні роки – очолює тимчасову творчу групу вчителів хімії на обласному рівні. Багато уваги приділяє вихованню моральних якостей учнів. Цілеспрямована, вимоглива до себе і учнів. Користується повагою серед колег, учнів, батьків. Ірина Владиславівна – переможець обласного та лауреат республіканського конкурсу „Вчитель року – 2005”. Очолює кафедру природничо-математичних дисциплін. Всі, хто знає Ірину Владиславівну, дивуються її щедрому обдаруванню. Вона має неабиякий хист до музики, співу, а любов до літератури – то з дитинства. Більше сотні авторських віршів розповідають про вчительську долю, сенс життя, людські стосунки. А попереду в Ірини Владиславівни – безсонні ночі, дні пошуків і сумнівів. І – перемог, бо така вже в неї вдача – неодмінно йти до перемоги.

В Славутицький ліцей на постійну роботу запрошується практичний психолог

«  Листопад 2017  »

Славутицький ліцей © 2017