Блог психолога ліцею

Кушнеренко Оксана Валеріївна

Дата народження   11.06.1971 року

Посада   вчитель української мови та літератури

Звання, нагороди (дата)  "старший учитель" (2014) Грамота начальника управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2004 рік), Грамота міського голови (2005 рік, 2012 рік), Грамота міського відділу освіти (2004 рік), Диплом Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації (2012 рік)

Протягом 18 років веде Оксана Валеріївна дітей у країну знань, кожен урок - пізнання нового. У своїй педагогічній діяльності вчитель ставить завдання не лише озброїти учнів системою філологічних знань і вмінь, а й дати їм можливість розвитку цілісного орієнтування у світі з позицій інтересів людини, навчити їх ефективно використовувати набуті знання. У своїй роботі педагог надає перевагу таким творчим методам та прийомам, які б стимулювали розвиток логічного мислення учнів, практикує проведення ділових та рольових ігор, створення проблемних ситуацій. Уроки Оксани Валеріївни – це педагогічне співробітництво вчителя та учня, вияв атмосфери взаємної довіри. На заняттях ліцеїсти пізнають не тільки силу художнього слова, а й таїну української пісні, святість молитви, красу скульптури, естетичну насолоду пейзажів. Багато працює Оксана Валеріївна в позаурочний час з учнями, які потребують індивідуальної уваги. До тих, хто виявив поглиблений інтерес до філології і прагне реалізувати набуті знання та здібності в майбутньому. Працюючи за індивідуальними програмами з обдарованими ліцеїстами, педагог досягає міцних знань і сформованих навичок в учнів і викликає інтерес до української філології. Про це свідчать успішні виступи ліцеїстів в олімпіадах, різноманітних конкурсах літературної творчості. Закінчивши курси за програмою «Intel. Навчання для майбутнього», використовує в роботі мультимедійні засоби навчання. . Оксана Валеріївна лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».

Пробне ЗНО 2019

«  Січень 2019  »